Počítače

Zkušební verze Windows 10

Operační systém Windows patří k nejpoužívanějším na celém světě. Každý jeho uživatel tak určitě postřehl, že se na internetu objevila zkušební verze Windows 10, která patří k dlouho očekávaným novinkám. Ty mají být podle společnosti Microsoft doslova revoluční.

Zkušební verze Windows 10 nese označení Technical Preview, tedy alfa build určený hlavně pro nedočkavce a IT odborníky, jež podrobí tento systém náročnému testování a odzkoušení. Jeho výsledkem bude řada dotazů a požadavků, s nimiž bude oficiální verze operačního systému Windows 10 dotažena k maximální dokonalosti.

Přednosti a novinky ve Windows 10

Zkuste Windows 10 na vašem notebooku
Zkuste Windows 10 na vašem notebooku

Stáhnete-li si Windows 10, omámí vás po instalaci zkušební verze příjemné a dosti známé prostředí, jemuž se dostalo několika vylepšení.

Tím nejzásadnějším je určitě komplexnost, o níž se již dlouhou dobu hovořilo. Zkušební verze Windows 10 je předvojem uceleného systému, který bude fungovat jak na počítačových stanicích, tak na mobilních platformách. Naprosto totožná verze s možností instalace stejných aplikací. Revoluční řešení doposud nemající obdob.

V rámci novinek však tímto sdělením dozajista nekončíme.

  • Virtuální plochy – Velice snadná a rychlá práce s aplikacemi, s pomocí graficky propracovaného pásu nad lištou.
  • Nabídka Start – Pro velký zájem uživatelů a po zkušenostech s verzí Windows 8 dochází k opětovnému návratu nabídky start, jež je daleko preciznější a komplexnější.
  • Hardwarová nenáročnost – Obávat se nemusíte ani toho, že zkušební verze Windows 10 nebude fungovat na vašem starém zařízení. Nároky na techniku jsou v případě tohoto systému vskutku znamenité a minimální.

Otestujte Windows 10

Nečekejte na oficiální uvolnění nejnovější verze operačního systému. Zaměřte se na zkušební verzi Windows 10, kterou je aktuálně možné testovat naprosto bezplatně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close