Reklamní články

Výhodný nákup ojetých vozů Škoda

Bez auta už si dnes nedovedeme náš životní styl ani představit, i přesto že automobil představuje spíš takovou děravou kasičku, což pociťují převážně ti, již si pořídili ojetý vůz. Koupí nového vozu si sice ušetříte trable i finance s opravami, auto však už po prvním roce prodáte jen s velkou ztrátou. Jak nejlépe vyřešit koupi vozu, tak abyste co možná nejvíc ušetřili?

Roční a skladové vozy jsou výhodnější, než se zdá

Jako zajímavá varianta se může jevit pronájem vozu. V měsíční paušální částce platíte pojištění, provoz i servis. Každý rok můžete mít za výhodnou cenu nové a spolehlivé auto.

Chcete-li ale automobil vlastnit, pak by pro vás mohla být lukrativní nabídka tzv. ročních vozů. Škoda roční vozy je služba poskytována autorizovanými servisy po celé ČR. Své auto si vyberete z nabídky vozů Škoda, které jsou staré maximálně 18 měsíců a mají najeto do 30 000 km. Stav vozů je perfektní, a především průkazný. Nemusíte se bát žádných skrytých vad. Navíc jsou tyto vozy stále v záruce, takže vám odpadají starosti s placeným servisem. S ročním vozem získáte spolehlivé auto za dobrou cenu.

Pokud jste ale pevně rozhodnuti pro nový vůz, pak výhodnější cenu nabízí předváděcí a skladové vozy Škoda. Vyberete-li si takové auto, můžete v něm odjet téměř okamžitě po vyřízení potřebných formalit.

Škoda Rapid

Autorizovaný servis je způsob, jak můžete prodloužit životnost vašeho vozu

Všeobecně platí, že čím líp se o automobil staráte, tím déle šlape jako hodinky. Důkazem jsou veteráni některých majitelů. Proto nepodceňujte záruční ani pozáruční autorizovaný servis Škoda. Je takovým špatným předsudkem, že autorizovaný rovná se drahý. Je to rozšířený omyl. Servisy Škoda mají školené pracovníky, kteří velice rychle přijdou na závadu vozu, a tím šetří i vaše peníze. Pravidelným servisem navíc předcházíte drahým a zbytečným opravám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close