Reklamní články

Vyberte si z bankovních produktů a služeb GE Money Bank

Hledáte univerzální banku, která by vám nabídla širokou škálu bankovních produktů a služeb za příznivých podmínek a se vším pro-klientským servisem? Obraťte se na GE Money Bank.

O GE Money Bank

GE Money
GE Money

Ge Money Bank spadá pod GE (General Electric), což je obrovská skupina s dlouhodobou tradicí a mnohými spokojenými klienty. Do skupiny spadají rozmanité firmy z oblasti nejen financí ale také médií, průmyslu atd. Její významnou částí je GE Capital. Bankovní produkty a služby nabízí GE Money Bank. Česká pobočka této banky byla u nás založená roku 1998.

GE Money Bank je jedním z největších českých peněžních ústavů. Nabízí četné produkty pro občany a vyberte si z podnikatelských účtů, úvěrů a dalších finančních produktů.

GE Money Bank se snaží především o inovaci. Banka byla první, která zavedla plnohodnotný elektronický výpis z účtu, konsolidaci půjček, refinancování hypoték, plnohodnotnou komunikaci s klienty s využitím zabezpečeného internetového chatu atd.

Bankovní produkty pro občany i podnikatele

GE Money Bank nabízí všechny základní produkty a služby a neustále se je snaží vylepšovat a inovovat.

Občané si mohou založit účet, spoření, využít kreditní karty, vzít si neúčelovou půjčku, hypotéku či půjčku na auto, ale také můžete prostřednictvím banky své peníze investovat.

Banka však nezapomíná ani na podnikatele. Podnikatelské úvěry i další produkty a služby poskytuje malým, střední i velkým firmám a na banku se mohou obrátit rovněž OSVČ, instituce atd. Ať už byste rádi využili provozních úvěrů pro podnikatele, či si chcete vzít velký úvěr, oslovte GE Money Bank. Jistě najde vhodné řešení i pro vás.

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Přečti si také

Close
Close