Reklamní články

Úvěr na směnku: nebankovní půjčky

Zaměříme se na úvěry na směnku. Což jsou úvěry, kterou jsou jištěné směnkou. Tyto půjčky poskytují zejména nebankovní společnosti a nebankovní firmy.

Směnka

Směnka je cenný papír, který se může volně obchodovat. Svoje půjčky chtějí jistit směnkami především malé nebankovní společnosti. Směnka je výhodná hlavně pro samotného věřitele, pro samotného dlužníka už tak výhodná směnka není. Pokud si tedy chcete půjčit peníze, tak je lepší je zkusit si je půjčit nějakým jinýml způsobem.

Půjčky od malých nebankovních společností

Půjčky od malých nebankovních společností a firem jsou charakterické tím, že se jedná jedná o malé půjčky, které jsou téměř vždy jištěny směnkou. Pokud tedy budete chtít tuto půjčku, tak budete muset u nebankovní společnosti podepsat směnku. Ukázkou takové půjčky je například pujčka 20000 do hodiny, což je malá půjčka, které by měla být poskytnuta již do jedné hodiny. Jedná se tedy o hodně rychlou půjčku.

Není nutné dokládat příjmy

U malých nebankovních společností to chodí takovým způsobem, že nemusíte vůbec dokládat nějaké potvrzení o tom, jak velké jsou vlastně vaše příjmy. Jsou to takové půjčky bez dokládání příjmu. Taková nebankovní půjčka bez doložení příjmu je vhodná pro lidi, kteří nechtějí z nějakého svého důvodu dokládat výši svých příjmů ve svém stávajicím zaměstnání.

Různé druhy těchto půjček

Tyto půjčky jsou často poskytovány pod různými názvy. Jedním z názvy jsou půjčky na směnku do 25 000 Kč. Dalším z využívaných názvů jsou půjčka pro nezaměstnané hned nebo půjčky pro lidi bez stálé práce. Někdy se jim také říká půjčky bez dokladu vlastních příjmů. Dalším názvem mohou být půjčky pro každého až do domu.

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close