Nakupování

Ticket compliments – seznam obchodů

Dát někomu hezký dárek je vždy příjemné. V současné době jsou k dispozici nejrůznější poukazy od prodejen a také od poskytovatelů služeb. Rozhodně není od věci podívat se na nejrůznější možnosti takovýchto dárků, kterými se stoprocentně zavděčíte. Především univerzální dárkové poukazy dokážou udělat radost prakticky každému člověku. Výbornou volbou je například dárkový poukaz Ticket Compliments, který je ryze univerzální a dokáže nabídnout velmi zajímavé alternativy. Jeho obliba každým rokem roste geometrickou řadou, a to i díky tomu, že jej lze využít v celé řadě prodejen. Podívejme se tedy nejen na tyto prodejny, ale také na výhody pro partnery zapojené v tomto programu a na některé ostatní aspekty.

Výhody pro partnery programu Ticket Compliments

Výhody tohoto programu jsou nesporné a často spočívají zejména v tom, že poskytnou nejrůznější zvýhodnění především samotným lidem, kteří danou poukázku využijí. Tito lidé totiž dostanou zajímavé zboží a služby za ceny, které jsou velmi výhodné. Velkou výhodou zaměstnavatelů je i fakt, že svým zaměstnancům nedávají reálné finanční prostředky, ale poukazy, které na oko vypadají mnohem schůdněji a pohodlněji. Pravda je taková, že plusem pro obchodníky zapojené do tohoto programu je i skutečnost, že majitelé poukázek většinou zaplatí mnohem vyšší finanční obnos za nakupované zboží, než je právě zaznamenán na poukázce. Tím se logicky zvedne zisk určitého partnera.

Stravenky Ticket Restaurant

Jakousi klasiku v programu Ticket Compliments představují zejména stravenky. Ty jsou naprosto nejjednodušší formou odměňování partnerů v této síti. Zaměstnancům tak můžete jako zaměstnavatel pohodlně nahradit finanční prostředky, které byste jim přispíval na stravování během pracovního procesu ve vaší firmě. Můžete tímto způsobem ušetřit nemalé finanční sumy. Stravenky Ticket Restaurant jsou optimální pro to, aby se zaměstnanec skvěle najedl za rozumnou cenu v kterékoli restauraci, jež je součástí sítě Ticket Compliments. Pro zaměstnavatele je vynikající i uznatelný náklad zaměstnavatele do celkové výše 70 % sazby stravného a také do 55 % nominální hodnoty konkrétní poukázky.

Ticket Medica

Zajímavou volbou jak pro zaměstnavatele, tak i pro zaměstnance jsou poukázky Ticket Medica, které jsou určeny na nákup zboží v lékárnách a prodejnách orientovaných na zdravý životní styl. Dostatečná duševní i tělesná podoba zaměstnanců je pro zaměstnavatele i pro ně samotné velmi důležitá, jelikož se pozitivně odráží v celkových pracovních výsledcích.

Ticket Holiday a Ticket Academica

Vsázíte-li spíše na cestování, vyplatí se poukázka Ticket Holiday, která se vztahuje na rekreace a nejrůznější pobyty v tuzemsku i zahraničních zemích. Vy samo si budete moci vybrat destinaci. Naopak poukázka Ticket Academica se věnuje úhradě vzdělávacích kurzů a studia.

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Přečti si také

Close
Close