Praktické

Tank Ono – ceník

Ceny pohonných hmot jsou dnes poměrně často probíraným tématem. Není se čemu divit, jelikož automobil anebo jiné motorové vozidlo máme doma skoro všichni a bez paliva se neobejde. Při načerpání celé nádrže o objemu zhruba 40 litrů již může i pouhá koruna rozdílu mezi cenou za litr benzínu anebo nafty udělat poměrně vysokou částku. Tím pádem může dojít buď k prodělání této sumy, anebo naopak k její úspoře. Druhá alternativa je pochopitelně mnohem schůdnější a každý člověk se snaží najít co nejlevnějšího dodavatele pohonných hmot, který dokáže ceny stlačit na úplné minimum. Zajímavou volbou mezi společnostmi prodávajícími pohonné hmoty je bezesporu firma Tank Ono. Jedná se o poměrně tradičního dodavatele, který je schopen jít s cenami na velmi solidní úroveň. Podívejme se tedy na tuto společnost blíže.

Tradiční společnost s kvalitním zázemím

Tank Ono je společností, která vznikla již v roce 1993. První čerpací stanicí, kterou otevřela, byla stanice nacházející se na Domažlické ulici v Plzni. Postupem času si ale Tank Ono vybudovala velmi hustou síť čerpacích stanic, které jsou rozmístěny kompletně po celé České republice. Setkat se tedy se stanicemi této firmy můžeme jak v oblasti Čech, tak i na Moravě. Zde se nachází třeba benzínová pumpa v Zádveřicích a na spoustě dalších míst. Samotné sídlo společnosti Tank ono je v Plzni na Domažlické. Ostatně tady se nachází i ekonomické oddělení a kontaktní adresa. V případě jakýchkoli dotazů se zde můžete obrátit a vše vyřešit.

Čerpací stanice se spoustou služeb

Velkou výhodou nákupu u Tank Ono je bezesporu to, že můžete využít velkého množství doprovodných služeb. Samozřejmostí je široká paleta pohonných hmot. Klasiku představuje Natural 91. Čerpat můžete ale i Natural 95, 98 či E85. Z naftových produktů jsou k dispozici Diesel a Eko- diesel. Pokud máte vůz na LPG, není problém využít i čerpání LPG. U čerpacích stanic jsou postaveny i automatické myčky vozů a prodávají se zde i oleje a maziva všeho druhu. Potřebujete-li jakékoli autodoplňky, pak můžete klidně nakoupit právě zde. K dispozici jsou jednak sezónní produkty a jednak také zboží, které využijete počas celého roku. Součástí čerpacích stanic této značky jsou i tolary a sprchy. Zejména po dlouhém cestování těchto služeb člověk rád využije. Z dalších služeb jmenujme ještě možnost rychlého občerstvení a restaurace. Zapomenout přitom nemůžeme ani na směnárnu. Platit můžete v síti Tank Ono klidně i platebními kartami.

Nízké ceny pohonných hmot

Velkou výhodou společnosti Tank Ono jsou bezesporu především ceny benzínu a nafty. Sehnat tady pohonné hmoty můžete za velmi přijatelné ceny. Ostatně ideální je podívat se přímo na ceník této společnosti, který se neustále mění, a ceny jdou směrem dolů.

Štítky

One Comment

  1. Dobrý den uvítal bych kdyby byla čerpací stanice ve Frýdku Mistku . Děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close