Vzory smluv ke stažení zdarma

Stížnost vzor: jak napsat stížnost

Někdy se prostě stane, že si potřebujeme na někoho oficiálně ztěžovat. V článku se dozvíte jak správně napsat stížnost. A může se také podívat na vzor stížnosti.

K čemu se využívá stížnost ?

Stížnost podává člověk zejména ve chvíli, kdy je nespokojen s nějakým postupem nebo stavem věci a proto chce podat oficální stížnost. Buď na konkrétní osobu nebo na nějakou firmu. Stížnost by měla mít podobu formálního dopisu. Vždy je také nutné tuto stížnost poslat na správné místo, tedy na správnou adresu.

Jak napsat stížnost: návod

Na začátku použijeme klasické oslovení druhé strany. Dále sdělíte proč vlastně podáváte tuto stížnost. Dále je pak třeba přesně popsat na co si vlastně ztěžujete. Uvedťe také vaše požadavky, které by mohly vést k nápravě problému atd. Na závěr napište, že čekáte odpověď oficálně cestou. Například dopisem atd. Na závěr by měl být váš podpis a datum sepání stížnosti.

Stížnost vzor ke stažení zdarma

Stížnost vzor může najít například ZDE! . Pak už stačí si pouze tuto stížnost upravit podle vašich představ a podle vaší konkrétní situace. To už není žádný problém. Vzorová stížnost na tom webu je ve formátu PDF.

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close