Počítače

Snapchat – registrace

Snapchat představuje poměrně pozoruhodnou aplikaci, která nabídne vynikající komfort pro milovníky různých videí a fotografií. Na první pohled by se mohlo zdát, že se jedná o určitý typ messengeru, který stylově odpovídá facebooku a jiným programům. Pak je ovšem pravdou. Snapchat nefunguje jako program sdílející velké množství psaných informací, ale spíše se věnuje právě nasdílení obrázků a videí. Z hlediska celkového uspořádání a fungování se nejedná o nijak složitý a náročný typ aplikace, nicméně i přesto je možné říct, že některá úskalí bohužel nabízí. Podívejme se tedy na to, kde se se Snapchatem můžeme setkat a také na stažení samotnou registraci do něj. Informace by se vám v případě, že o jeho služby máte skutečný zájem, budou stoprocentně hodit.

Chytrá mobil Snapchat zvládne

Pokud si chcete Snapchat nainstalovat i na vaše zařízení, pak byste měli mít chytrý telefon anebo tablet připojený k internetu. Využít můžete jak mobilního, tak i klasického wi-fi připojení. Na hardware není Snapchat nijak náročný a spustíte ho i na zařízeních, která nejsou zrovna nejmodernější. V každém případě musíte mít příslušný operační systém, pod nímž jej lze spustit. Optimální je chytré zařízení s Androidem. Nainstalovat si je ale klidně můžete i do iPhone či iPadu. Pro IOS je verze k dispozici také. Registrace je pochopitelně zcela zdarma, což je pro většinu z nás velmi lákavé.

Jednoduché stažení Snapchatu

Stáhnout si Snapchat do vlastního zařízení není nijak složité. Momentálně je tato aplikace určena výhradně pro mobily. Jestliže máte tablet, pak musí mít GSM modul. V opačném případě instalace neproběhne v úplném pořádku, což je nepříjemné. Instalace se dá spustit z několika internetových adres, na nichž je k dispozici.

Registrace na Snapchatu

Poté, co si aplikaci nainstalujete, bude nezbytné se zaregistrovat a především ověřit vlastnictví konkrétního mobilního čísla, které máte. Při prvním spuštění tedy zakliknete pole Sign up. Vyplnit budete muset svoji emailovou adresu, heslo a v neposlední řadě také datum narození. Pak bude zapotřebí vymyslet vlastní uživatelské jméno. Povolené nejsou mezery, kterých byste se tedy měli vyvarovat. Když už budete potřebovat doplnit znaky, pak klidně můžete použít tečku, čárku či jiné interpunkční znaménka. Bez potíží se můžete spolehnout i na čísla. Ta jsou mimo jiné také povolená. Poté, co si určíte a zaregistrujete přezdívku, bude zapotřebí ověřit telefonní číslo. Dojde k tomu zasláním SMS na váš mobilní telefon. Na email dostanete příslušný kód. Po registraci si již budete moci zveřejňovat obrázky a videa, která nasdílíte svým přátelům a lidem, kteří by je měli vidět. Budete si tak moci užívat skvělého prostředí tohoto programu.

Štítky

One Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Přečti si také

Close
Close