Vzory smluv ke stažení zdarma

Smlouva o půjčce peněz vzor

Chcete někomu půjčit svoje peníze a nevíte jak by měla vypadat smlouva o půjčce peněz? Pak jste tadyna správné místě, dozvíte se co musí taková smlouva o půjčce peněz obsahovat a můžete si také stáhnout vzorovou smlouvu ve formátu .doc.

Půjčení peněz

Pokud chcete někomu půjčit svoje volné peníze, tak by jste měly vždy sepsat úplnou písemnou smlouvu o půjčce peněz. Nemohou později vzniknout žádné dohady o tom, jak vlastně zněla samotná dohoda o půjčování peněz. Proto doporučuji smlouvu uzavřít rozhodně písemně a né pouze ústně. Spousta lidí doplatilo na to, že věřily svému kamarádovi a už pak své peníze nikdy neviděly.

Co má správně obsahovat smlouva o půjčce peněz ?

Smlouva o půjčce peněz by někde na začátku měla obsahovat informaci o tom, že je sepsáno podle zákona § 657a následujících zákona č. 40/1964 Sb. Musí se vyplnit veškeré infromace jak o věřitele, tak o dlužníkovi. Přesně se specifikuje výše částky, která je půjčována dlužníkovi. Napíše se také do kdy musí býti půjčka splacena. Smlouva může také obsahovat informace případných smluvních pokutách či sankcích. Na závěr se uvede kde byla smlouva sepsána a také datum. Na úplný závěr musí obě strany (věřitel i dlužník) podepsat připravenou smlouvu.

Smlouva o půjčce peněz vzor ke stažení zdarma

Smlouva o půjčce peněz vzor je k dispozici ke stažení zdarma například zde!. Je to vzorová smlouva o půjčce peněz ve formátu doc. Může se tedy velmi jednodušše upravit ve Wordu, poté jí vytsknete a může dojít k samotnému podpisu této písemné úvěrové smlouvy.

Štítky

One Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Přečti si také

Close
Close