Reklamní články

Šetřete při každém nákupu, a to díky slevovým kupónům

V současné době se snaží lidé co nejvíce ušetřit, což je jeden z hlavních důvodů, proč získávají slevové kupóny na oblíbenosti. Pokud jste o slevových kódech slyšeli, ovšem neměli jste ještě šanci je využít, potom je nejvyšší čas podívat se, jak vůbec fungují. Věděli jste, že můžete desítky procent ušetřit jak při nákupu oblečení, tak i drogerie, elektroniky či kosmetiky? V následujících řádcích vám poradíme, kde slevové akce najít.

Prvně vám představíme slevový portál, na němž najdete výčet obchodů a jejich slevových kupónů. Jedná se o server zvaný KuponSlevovy.cz, kde jsou akce rozdělené jak podle obchodů, tak i podle kategorií (cestování, alkohol, kouření, dům a zahrada, děti, dárkové zboží a podobně).

Slevové kupóny na kosmetiku

V podstatě záleží na tom, jakou značku kosmetiky preferujete, případně jaký internetový obchod. Jestliže ještě nemáte žádný oblíbený, můžete si vybrat konkrétní podle toho, jaké slevy vám nabízí. Populární internetový obchod je třeba Notino.cz, kde kromě kosmetiky seženete také parfémy známých i méně známých značek. Třeba můžete využít na Notino.cz slevový kód, jenž vám poskytne 20% slevu na parfémy a kosmetiku značky Lacoste.

Slevové kupony

Slevové kódy na oblečení

Jestliže rádi nakupujete oblečení, nemusíte hned chodit do kamenných obchodů, kde navíc není nabídka ani tak široká jako na internetu. Seženete například na Bonprix.cz slevové kupóny, díky nimž třeba nezaplatíte poštovné, nebo za členství dostanete 10% slevu na nákup a podobně. Stačí si jen vybrat.

Pravděpodobně vás zajímá, jak vůbec takové kódy potom použít. Otevřete si konkrétní slevový kupón, kliknete na tlačítko „využít slevu“, a potom budete přesměrováni do daného obchodu už tak, abyste mohli využít dané slevy. Jednoduché a dost i rychlé, nemyslíte?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close