Půjčka

Rychlá půjčka

Rychlé půjčky prošly v poslední době v České republice obrovským vývojem. Dnes již je téměř běžnou věcí, že jsou tyto rychlé půjčky poskytovány lidem již do 24 hodin od podání první žádosti. Dočtete se více informací o rychlých půjčkách.

Rychlá půjčka do 24 hodin

Dnes už je opravdu téměř u všech finančních institucí téměř standartem, že rychlá půjčka je lidem poskytována již do 24 hodin. Tak rychlé půjčky se mohou poskytovat jen díky tomu, že můžete podat žádost buď přes mobilní telefon, kdy s vámi žádost vyplní telefonní operátorka. Případně si můžete najít webové stránky společnosti a na těchto stránkách vyplnit žádost o tuto půjčku. Žádosti o půjčku jsou téměř vždy dělané tak, že je dokáže vyplnit úplně každý. Vyplnění by vám nemělo zabrat více než 3 minuty.

Rychlé nebankovní půjčky

Banky si chtějí nového klienta vždy pořádně proklepnout, takže nemohou nabízet takto rychle půjčky. Této slabosti bank využily nebankovní společnosti a zaměřily se právě na tyto rychlé půjčky. Nebankovní společnosti nejsou při posuzování žádosti o půjčku tak přísné a díky tomu získá půjčku u nebankovních společností většinou lidí, kteří o takovou půjčku zažádají. Je jasné, že je třeba počítat s tím, že půjčky jsou u nebankovních společností dražší než třeba klasické bankovní půjčky od bank.

Jak vysoké bývají nebankovní půjčky ?

Většina nebankovních společností poskytují půjčky v rozmezí od 5 000 Kč až do 100 000 Kč. Menší půjčky poskytnou téměř každému, u větších částek začínají být i nebankovní společnosti více opatrné. U vyšších půjček vyžadují nebankovní společnosti často ručení nemovitostí. V případě menších částek, je ale nesmysl aby jste ručily svoji vlastní nemovitostí, o kterou by jste mohly eventuálně přijít.

Peníze lze použít na cokoliv

Téměř všechny nebankovní společnosti nabízejí rychlé půjčky ve formě neúčelových půjček. To znamená, že peníze z této půjčky můžete použít opravdu na cokoliv. Není to prostě vůbec ničím vázané.

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close