Ostatní

Registrace do Haló, tady Impulsovi

Soutěž Haló, tady Impulsovi, která probíhá na rádiu Impuls, je tu s námi už hodně let. Zájem o ni je mezi veřejností stále velký a ceny jsou více než lákavé. Patříte-li k těm, kdo stále ještě odolávají, poradíme vám, jak se do ní zaregistrovat a jak tedy můžete bezpracně vyhrát nějakou tu korunu.

U Impulsových se hraje o tučné sumy, někdy i o milion.

Soutěží o nejrůznější ceny je všude kolem nás nespočet. Mnozí z nás se jich ale už z principu neúčastní, protože si v duchu říkají, že v tom je jistě nějaký háček, že stejně nevyhrají a výhru získá nějaký pseudovýherce (například nastrčený člověk) a registrace do soutěže nás ještě mnohdy může stát nějaké finance. U soutěže, která už roky probíhá v rámci pořadu Impulsovi, který každé ráno vysílá rádio Impuls, se toho nikdo bát nemusí. Je už natolik známá, probíhá veřejně a výherců je za ty roky už tolik, že všem musí být jasné, že tady lze opravdu vyhrát. K výhře přitom stačí jen malinký krůček.

Registrace

Vezměme to pěkně popořadě. Do soutěže Haló, tady Impulsovi se může přihlásit kdokoliv. Respektive kdokoliv, kdo vlastní mobilní telefon nebo třeba pevnou linku. Registrace probíhá přes webové stránky rádia Impuls, kde si najdete odkaz Soutěže (na horní liště, na pravé straně) a po jeho rozkliknutí hned nahoře uvidíte článek nazvaný „Haló, tady Impulsovi – každý týden o milion!“. Tento text stačí jen rozkliknout, dočtete se v něm pár základních informací o soutěži a pod ním najdete registrační formulář.
Do formuláře vepíšete jen pár základních údajů o sobě (či o osobě, kterou registrujete) – jméno a příjmení, poštovní směrovací číslo, e-mailovou adresu a telefonní číslo. Odkliknete, že souhlasíte s pravidly soutěže a pak opíšete do určeného políčka bezpečnostní kód, abyste potvrdili, že nejste robot. Pak už jen kliknete na „Registrovat“.

Jak se soutěží?

Jste zaregistrovaní – a co teď? Teď už musíte jen čekat na to, až vám přímo z rádia Impuls zavolají. Soutěž probíhá v rámci ranního pořadu Impulsovi, který běží každý všední den od 5:00 do 9:00 hodin. V určitý čas jeden z moderátorské dvojice vytočí náhodně vygenerované číslo přihlášené do soutěže. Telefon smí zazvonit maximálně šestkrát – pokud ho dotyčný nestihne zvednout, hovor je ukončen. Pokud ho stihne zvednout, vyhraje jen v případě, že se do dvou vteřin stihne ohlásit soutěžním heslem, kterým není nic jiného než „Haló, tady Impulsovi“. Pokud to zvládne, vyhrává určitou peněžní částku. Pokud ne, prohrává a soutěží se zase další den.

Znásobení výhry

Soutěžící, na kterého se usměje štěstí, je mu zavoláno a správně se ohlásí do telefonu, má šanci svou výhru ještě znásobit, a to dokonce třikrát. Stačí odhodlat se k zodpovězení bonusové otázky. Ta je přirozeně pokaždé jiná. Pokud netušíte, jaká je, jdete do rizika, že buď ztrojnásobíte výhru, nebo o ni zcela přijdete.
Pokud chcete být vždy připraveni, máte následující možnosti – můžete poslouchat večerní vysílání tohoto rádia, kde den předem vždy zazní správná odpověď. Další možností je sledovat facebookovou stránku rádia, kde je správná odpověď také s předstihem uveřejněna. A nebo můžete sledovat webové stránky rádia, kde se předchozí den v 15 hodin odpověď taktéž objeví.


Foto: Pixabay

49 Comments

 1. Dobrý den chtěla bych se přihlásit do vaší soutěže je to skvělá hra

 2. Čau lidi kteří dělají na rádiu impuls, jak se tam všechny máte a moc vás zdravím a prosím, moc mi na tom záleží prosím vás o to zavolejte mi děkuji za ochotu pan Kuba Karel zatím čau.

 3. Proč se píše do přihlášení halo tady impulsovi VĚK?

 4. Halo tady impulsovi , jak se vede dlouho vás poslouchám. Já ráda soutěžím, ráda vás poslouchám, tak že do toho jdu. Čus

 5. Hra halo tady Impulsovi poslouchám každý den.

 6. Mně by ta vyhra pomohla ani nevite jak ,zaplatila bych si dluhy a byla bych štastna žena z dcerkou

 7. formulář přihlášení do soutěže Halo tady impulsovi se mi nedaří najít

 8. když mám čas tak vaší stanici rád posluchám

 9. dobrý den již 2hý den mi nejde se přihlásit na halo tadyImpulsovi .nemůžu nalezt formulář.Minulý týden to bylo také tak ,můžete mi dát vědět co se děje?hraju impulsovi od začátku co je .děkuji

 10. Dobry den, nevim v cem je chyba, ale o konce lonskeho roku se mi nedari prihlasit se. Vyplnim formular odeslu ho, a ve vyplnenem miste vybrat se mi ztrati zena a je tam opet vybrat. dekuji za odpoved Majka

 11. Dobrý den, do hry se stačí přihlásit jen jednou, nebo musím přihlášení opakovat?

 12. Vase radio posloucham hlavne kdy mam v praci nocni smenu to je jediny tyden kdy muzeme mit sluchatka.

 13. Peníze navíc by se hodili blíží se doba dovolených tak bych rád s rodinou odjel

 14. Ta výhra by se mi moc hodila. Když mi zavoláte budu moc rád.

 15. vaše soutež se mi moc libi a moc dlouho se snažim vyhrat ale nikdy jste nevolaly

 16. Posloucham vás celkem často miluji vás pane Vlasto protože jste bezva týpek co čte krásné každý vtípek. Také občas soutěžím čekat to já vydržím končím tohle povídání a mám jedno tajné přání. To se ale neříká pozdravujte Vlastíka to přání se hodí netýká. Tak ať se vám daří.

 17. Každej den poslouchám vaší stanici je moc zajimava

 18. Dobrý de Vážení. Zdravím Vás Impulsovi.
  Je to již 15 let, co s Vámi hraji vaši krásnou neb kouzelnou hru „Halo tady Impulsovi“.
  Ale bohužel jste mne ještě nikdy nezavolali. Je to smutné. Po tak dlouhé době.
  To bylo takových nespočet neb tisícovek přihlášení za ty roky soutěžení a stále nic?
  Ostaní někteří soutěžící se přihlásí jen velice málo a jsou vylosováni.
  Je to nespravedlivé.. Někdy už nevěřím tomu , že mne zavoláte. A tak stále čekám na VAŠE zavolání. Děkuji zdraví Pa.

 19. Dobrý den celému rádiu, jste moc fajn, hlavně Vlastík Korec a jeho fórky.

 20. Dobrý den
  Jsme rádi jak máte to vyborný.
  Děkujeme

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přečti si také
Close
Back to top button