Ostatní

Registr dlužníků Solus

Registr dlužníků Solus  eviduje důležité informace o půjčkách, úvěřech, hypotékách a dalších finančních produktech.

Kdo provozuje registr dlužníků Solus ?

Registr dlužníků Solus provozuje zájmové sdružení právnických osob s názvem SOLUS. SOLUS jako vznikla z tohoto Sdružení na Ochranu Leasingu a Úvěrů Spotřebitelům. Registr dlužníků Solus funguje od 18.6 roku 1999.

Registr dlužníků Solus umožnuje SMS výpis

Registr dlužníků Solus přišel před nedávnem se zajímavou novinko a tou je SMS výpis. Pokud máte zájem o SMS výpis tak začnět tím že na stránkách Solusu vyplňte formuláře, kde si zažádáte o SIN a pak již můžete využít SMS výpis.

Díky SMS výpisu získáte informace o svých závazních po splatnosti, které eviduje registr dlužníků Solus.

Registr dlužníků Solus – SIN přijde dopisem

Až vyplníte formulář na internetu, tak vám přijde poštou doporučený dopis ve kterém bude SIN a také návod na to jak využít SMS výpis. Díky službě SMS výpis si spotřebitel může opakovaně ověřit, jaké informace jsou o něm vedeny, a to kdykoli a z jakéhokoli místa v ČR. Odpověď obdrží do jedné minuty. SMS výpis je vhodným nástrojem, jak také zjistit, zda již byla provedena aktualizace úhrady dluhu po splatnosti.

Alternativní způsoby získávání výpisů z Registru fyzických osob zůstávají i nadále zachovány („žádost o papírový výpis z registru“ i „papírová žádost o vygenerování SIN“).


Foto: Pixabay

4 Comments

  1. „Až vyplníte formulář na internetu, tak vám přijde poštou doporučený dopis ve kterém bude SIN a také návod na to jak využít SMS výpis.“

    Kde se dá na internetu nalézt ten příslušný formulář k přihlášení do systému ? Liška, Bílina

  2. Pingback: Jak zjistit dluhy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přečti si také
Close
Back to top button