Reklamní články

Ready made společnost

Ready made společnosti jsou už po mnoho let fenoménem, který je populární po celém světě. Zajímá vás proč? Je s nimi spojena řada výhod, včetně několika jednoduchých kroků, jež vedou k jejich získání. Ready made společnosti jsou v podstatě předzaložené společnosti, které jsou ihned připraveny ke klientovu podnikání. Stačí si jen vybrat z nabídky profesionální a kvalitní firmy, jejíž zástupci vás pak budou kontaktovat a domluví s vámi podrobnosti smlouvy a termín podpisu.

Hlavní výhody…

K hlavním výhodám ready made s.r.o. patří především to, že za firmu můžete okamžitě jednat (není třeba čekat několik týdnů na zápis do obchodního rejstříku). Značnou předností je také to, že ready made společnosti mají základní kapitál již splacený, a proto klient nepotřebuje 200 tisíc Kč jako v případě založení nové firmy. Důležité je zmínit rovněž menší riziko, které souvisí s tím, že obchodní rejstřík firmu „nezapíše“ – například kvůli nesrovnalostem v názvu apod.

Nemusíte na úřad

Navíc málokdo z nás rád obíhá úřady, protože to stojí jak spoustu času, tak i energie apod. U ready made společností pobíhání po úřadech odpadá. Jedná se totiž o nejjednodušší způsob, jak získat firmu s.r.o. – stačí pouze jedna návštěva. Koupit předzaloženou společnost je možné do 24 hodin, což řada klientů velmi ocení. Celý převod lze skutečně zařídit během jediného dne, jen je třeba domluvit se na termínu podpisu smlouvy.

Ready made, nebo nově založené s.r.o.?

V obchodním světě se ustálil také jiný produkt, a to nově založené společnosti. Je mezi nimi rozdíl? Jednoduše řečeno, ready made společnost lze získat rychleji a obvykle je to i levnější než v případě založení s.r.o. K výhodám této možnosti však patří to, že společnost je založena klientovi přímo na míru, tedy přesně podle jeho zadání.

A stejně jako u ready made společnosti za vás profesionální firma vyřídí veškeré nepříjemné papírování. Včetně vyřízení živností, povinné registrace firmy k dani z příjmu apod. Na rozdíl od ready made společností ale musíte v případě založení s.r.o. na míru čekat na zapsání do obchodního rejstříku.

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close