Půjčky

Půjčky bez registru a poplatku

Půjčky bez registru a poplatku jsou lidmi velice žádané půjčky. V článku se tedy dozvíte více o půjčkách bez registru a také poplatku předem.  Je to nebankovní druh půjčky.

Co jsou to půjčky bez registru a poplatku ?

Půjčky bez registru a poplatku jsou půjčky poskytováné bez toho, aniž by společnosti prověřovali jestli jste v registru dlužníků. Tam jste se mohli dostat pokud jste měli problémy se splácením svých úvěrů či půjček. Půjčky bez registru a poplatku jsou také poskytované bez poplatků předem. Pokud vám tedy tato půjčka nebude schválena, tak vás to nebude nic stát.

Jak vysoké mohou být půjčky bez registru a poplatku ?

Spoustu lidí určitě bude zajímat do jaké výše nebankovní společnosti poskytují svoje půjčky bez registru a poplatku. Průměrně je to zhruba do výše 100 000 Kč. Ale každá nebankovní společnost má trochu jiný limit. Zaleží také na tom na jakou formu ručení za půjčku jste ochotni přistoupit.

Jaké je ručení u půjčky bez registru a poplatku ?

Půjčky bez registru a poplatku jsou poskytovány nebankovními společnostmi téměř každému. Proto jsou také u těchto půjček vysoké úroky. Protože se tam vyskytuje hodně neplatičů a tyto ztráty si musí nebankovní společnosti nějak vykompenzovat. U menších částek by jste měli počítat s ručením směnkou. U větších částek budete potřebovat ručitele. U ještě větších částek budou nebankovní společnosti požadovat zástavu vaší nemovitosti (dům či byt).

Smlouva u půjčky bez registru a poplatku

Smlouva u půjčky bez registru a poplatku je velmi důležitá. A čas věnovaný jejími čtění se vám určitě vyplatí. Nepřečtění smlouvy o půjčce na vás může v budoucnu nedozírné následky. Proto si vždy přečtěte smlouvy a až po důkladném pročtení smlouvy a zvážení podmínek přikročte k samotnému podpisu smlouvy. Nikdy na sebe nenechte při podepisování smlouvy tlačit k rychlému podpisu.

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close