Půjčky

Půjčky bez prokazování příjmů

Půjčky bez prokazování příjmů jsou u hodně lidí hodně oblíbené. V článku se dozvíte více infomací o různých půjčkách a úvěrech bez prokazování vašich příjmů ze zaměstnání či vašeho podnikání.

Proč lidé nechtějí prokazovat své příjmy ?

Půjčky bez prokazování příjmů využívají předším lidé, kteří nemají žádné oficiální příjmy, protože pracují na černo. Nebo získávají oficiálně jen část mzdy. To je časté u servírek, číšníků i stavebních dělníků. Půjčky bez prokazování příjmů využijí i živnostníci a podnikatelé, kteří využívají daňové optimalizace a uplaťnují výdaje paušálem. U volných živností je dokonce ve výši 60 procent z vašich příjmů z podnikání.

Banky a půjčky bez prokazování příjmů

Banky poskytují půjčky bez prokazování příjmů je lidem, kteří u nich mají vedený běžný bankovní účet a točí na něm velké obraty. Poté ani banka nepožaduje žádné potvrzení o výši vašich příjmů. Obyčejné půjčky bez prokazování příjmů však banky zásadně neposkytují, protože banky chtějí mít vždy jistotu a potřebují si ověřit bonitu klienta. U banky tedy vždy musíte donést potvrzení o výši vašich dosavadních příjmů.

SMS půjčky bez prokazování příjmů

SMS půjčky bez prokazování příjmů jsou novou formou jak můžete získat snadno půjčky bez zbytečného prokazování vašich příjmů. Stačí odeslat žádost pomocí sms nebo můžete vyplnit jednoduchou žádost přes internet. Zvládne to úplně každý. SMS půjčky jsou většinou ale poskytovány maximálně do výše 5000 Kč, novým klientům dokonce pouze do výše 1 000 Kč.

Klaiscké nebankovní půjčky bez prokazování příjmů

Pokud chcete nebankovní půjčky bez prokazování příjmů tak stačí zajít osobně do nějaké nebankovní společnosti, která takové půjčky nabízí. Přímo na místě můžete sepsat smlouvu a hned po vašem podpisu vám nebankovní společnost vyplatí vaše peníze přímo na ruku. O půjčky bez prokazování příjmů si u většiny nebankovních společností můžete také zažádat o tuto půjčku také přes internet, nebo ještě jednodušeji pomocí vašeho mobilního telefonu.

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close