Půjčka

Půjčka do domu

Nebankovní společnosti vycházejí svým klientům stále více vstříc a tak nabízejí i půjčky do domu. Nemusíte vytáhnout paty z domu a přesto můžete získat půjčku.

Jak funguje půjčka do domu ?

Půjčka do domu funguje zjednodušeně tak, že nemusíte nikam chodit a vše můžete vyřídit z pohodlí domova. Nebankovní společnosti pochopily, že někteří klienti nechtějí běhat na kamenné pobočky, ale raději by byly kdyby mohly půjčky vyřizovat z domova. Na to nebankovní společnosti přistoupily a dnes tyto půjčky běžné poskytují.

Podání žádosti o půjčku z domu

Vy musíte udělat první krok, to znamená že je potřeba podat nějakou žádost. V dnešní době máte na výběr hned dvě hlavní možnosti jak si u společnosti zažádat o půjčku do domu. První možností je podat si žádost přes mobilní telefon. Žádost s vámi pak vyplní přes telefon. V dnešní době je pak stále využíváno podávání žádosti přes internet. Stačí tedy zapnout počítač, najít webové stránky společnosti a na těchto stránkách vyplnit krátkou žádost o půjčku do domu.

Podpis smlouvy a předání peňez u vás doma

Nebankovní společnosti to mají vymyšlené tak, že vás budou kontaktovat poté telefonicky. Vy se domluvíte na termínu, kdy k vám může zajít zástupce jejich nebankovní společnosti. Až k vám přijde zástupce nebankovní společnosti, tak dojde jak k podpisu smlouvy, tak vám po podpisu smlouvy vyplatí většinou peníze přímo na ruku v hotovosti. Většinou společností umožnuje i zaslání peňez na bankovní účet.

Splácení půjčky týdně nebo měsíčně

Docela hodně nebankovních společností, které poskytují tyto půjčky do domu vybírají splátky za půjčku každý týden. Je tedy nutné pak splatit splátku každý týden. V některých případech jí vybírá přímo v hotovosti zástupce nebankovní společnosti. Některé společnosti volít klasické měsíční splátky, kdy každý měsíc zašlete jednu splátku.

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Přečti si také

Close
Close