Půjčka

Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu je půjčka určena lidem, kteří nemají příjmy nebo nechtějí svoje příjmy dokládat. Tyto půjčky poskytují hlavně nebankovní společnosti a také soukromé osoby z nebankovního sektoru.

Žádné dokládání příjmu

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená u lidi zejména proto, že u této půjčky nemusíte nikdy prokazovat své oficiální příjmy. Není tedy třeba nosit žádné potvrzení o výši vašich příjmů. To je výhodné zejména pro lidi bez práce, lidi pracujicí na černo či lidi, kteří dostávají oficiálně jen část mzdy. Zbytek mzdy je jim doplacen na ruku. Mohou tedy prokázat pomocí potvrzení jen část své mzdy.

Rychlá půjčka bez doložení příjmu přes internet

Rychlý rozvoj moderních technologií pomohl tomu, aby se mohlo o půjčku bez doložení příjmu požádat pohodlně přes internet. Žádání o půjčku je v dnešní době opravdu hodně jednoduché. Stačí vyplnit žádost o půjčku na webovkách nebankovní společnosti. Žádost odešlete, nebankovní společnost ji zpracuje a bude vás po vyhodnocení půjčky kontaktovat. Většinou to bývá telefonicky, nědy emailem.

Jaké doklady jsou potřeba ?

Půjčka bez doložení příjmu patří mezi klasické půjčky, takže jsou potřeba dva platné doklady o vaší totožností. Využívá se občanský průkaz, cestovní pas nebo můžete využít řidičský pas či rodný list. To je jedno. Důležité je pomocí dva platných dokladů prokázat svoji pravou totožnost.

Jak vysoká bývá půjčka bez doložení příjmu ?

Půjčka bez doložení příjmu je nebankovními společnostmi poskytovány v různých vyšších. Průměrně je nebankovních společnosti poskytují do výše 80 000 Kč. Ale každá nebankovní společnost má své individuální podmínky. Výše půjčky záleží také na tom, jestli jste ochotni něčím ručit případně seženete nějakého ručitele.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close