Auto

Prodám auto na splátky

Hodně lidí by si rádo koupilo ojeté auto z inzertních webů přímo na splátky. Tito lidé pak do vyhledávače zadávají frázi „Prodám auto na splátky“ a hledají svoje vysněné auto.

Automobil prodávaný na splátky

Někteří prodejci automobilů jsou ochotni svoje auto prodat na splátky. Nebudete tak muset za auto zaplatit hned v hotovosti velkou splátku. Ale zaplatíte pouze nějakou malou určitou sumu a zbylou částku pak postupně doplatíte v pravidelných měsíčních splátkách. Pro hodně lidí to je dnes velmi lákavé, protože lidé mají stále méně našetřených peněz.

Zkontrolujete pořádně stav auta

Při nákupu ojetého auta je střašně důležité si vždy pořádně proklepnout technický stav vozidla. Pokud autům zase tak moc nerozumíte a neměly by jste najít případné skryté (zakrývané) vady, tak je lepší si sebou vzít někoho kdo autům opravdu rozumí a dokáže vám auto pořádně prohlédnout a posoudí celkově technický stav vozidla.

Přesný splátkový kalendář

Prodejce automobilu by vám měl poskytnout přesný splátkový kalendář. Ve splátkovém kalendáři je pak přesně uvedete ve které dny máte zaplatit jednotlivé splátky a jak mají být tyto splátky vlastně vysoké. Je to dobré v tom, že obě strany mají vše černé na bílém a nemohou později vznikat žádné další dohady o tom, kdy přesně měly být splátky zaplacené.

Prodám auto na splátky inzeráty a nabídky

Dolů pod článek do komentářů můžete přidávat vaše vlastní inzeráty na prodej ojetých automobilů. Budeme se těšit na vaše nabídky. Přidání inzerátu je zcela zdarma a kupujicí si tak mohou jednodušše vybrat z nabízených automobilů.

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close