Reklamní články

Proč si půjčovat s poplatky, když to jde i bez?

Půjčky jsou pro mnoho domácností řešením mnohdy bezvýchodné finanční situace. Do té se mohou dostat neefektivním hospodařením nebo nenadále vzniklou komplikací v podobě ztráty práce či pozbytím zdraví.

Pokud domácnosti chybí finanční rezerva z minulosti (šáhněme si do svědomí – kdo z nás má takový plat, aby si systematickou finanční rezervu mohl tvořit?), je půjčka často jediným východiskem. Stále více bankovních i nebankovních institucí se snaží na nepříjemné životní situaci spotřebitele vydělat různorodými poplatky. Známe to všichni – kromě úrokové sazby, zaplatíme ještě navíc poplatek za vyřízení žádosti a schválení půjčky, poplatek za vedení účtu, poplatek za předčasné splacení půjčky nebo poplatek za mimořádnou splátku. Ve finále se nám navrácená částka vyšplhá k závratným výšinám. Jak tuto skutečnost změnit? Zaměřit se na půjčky bez poplatku!

Půjčky bez registru a poplatku

Tak přesně ty nabízejí zejména nebankovní instituce. Ačkoli ve společnosti převažuje názor, že půjčit si jinde, než u banky je krajně nezodpovědné a zbytečné, ve skutečnosti jde pouze o mýtus a názor těch, kteří si nedali tu práci, aby našli pověřenou společnost a uzavřeli smlouvu s první nebankovní institucí, na kterou narazili. Ve skutečnosti se můžete setkat s nebankovní půjčkou, jejíž podmínky jsou mnohonásobně výhodnější, než podmínky u podobné bankovní půjčky. U nebankovní půjčky nemusí být překážkou ani to, že jste se vinou svou nebo omylem úřadů dostali do tolik obávaného rejstříku dlužníků. Tam totiž zpravidla nebankovní instituce nenahlížejí.

Kde získám půjčku bez poplatků?

Žádost o tento druh půjčky můžete vyplnit pěkně z pohodlí svého domova prostřednictvím internetového formuláře, na základě kterého vás budou kontaktovat zástupci společnosti s podrobnými podmínkami. Vyřízení půjčky je snadné a velmi rychlé. Své peníze můžete mít na účtu třeba již za pár hodin.

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close