Reklamní články

Potřebujete dopravní značení? Tak si ho pronajměte

Značky jsou prakticky všude kolem nás. Jejich úkol je informativní, výstražný či zákazový. Ve své podstatě slouží nám všem. Primárně k našemu bezpečí.

Bez náležitého značení se neobejde téměř žádné veřejné prostranství. Schválně se na chvilku zastavte a spočítejte, kolik značek máte ve svém dohledu.

Regulace a řízení dopravního provozu

Dopravní značení primárně slouží pro regulaci a řízení dopravního provozu. Dělíme je na výstražné, zákazové, příkazové, informativní, značky upravující přednost či dodatkové tabulky. A kde jsou zmíněné značky k sehnání? Mimo jiné na úzce specializovaných e-shopech jako na topznak.cz. Nebo do svého vyhledávače zadejte například pojem dopravní značení Praha a vyberte si dodavatele, jenž vám bude nejvíce vyhovovat.

Obraťte se na profesionály

Profesionální, rozsáhlé a komplexní, takové jsou služby společnosti Top znak s.r.o. Jejím hlavním oborem je dopravní značení všeho druhu. Ve svém portfoliu firma mimo jiné má osazení svislého dopravního značení, aplikace vodorovného dopravního značení (přechody pro chodce, vyhrazená parkovací místa) včetně vodorovného dopravního značení přechodného, ale i montáž zpomalovacích pruhů a polštářů, značení podzemních garáží stejně jako montáž dopravních zrcadel.

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem

Veškeré dopravní značení společnost samozřejmě nabízí, ať již ke krátkodobému či dlouhodobému pronájmu. To samozřejmě profesionálně nainstalují a následně podrobují nezbytné každodenní kontrole a pravidelnému servisu, jehož součástí je i mytí a čištění. Po vypršení pronájmu společnost značky demontuje a komunikaci samozřejmě uvede do původního stavu.

Dopravní značky na silnici

Možnosti pronájmu

Spolu s výše zmíněným značením si můžete pronajmout i plastové či kovové zábrany, přechodové lávky, dopravní kužely, světelnou signalizaci či plastová svodidla. Co k tomu budete potřebovat? Jen dvě nezbytnosti: projekt dopravně inženýrského opatření (DIO) potvrzený Policií ČR a Dopravně inženýrské rozhodnutí (DIR). Objednávku následně můžete poslat mailem nebo poštou. O zbytek se Top znak postará sám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close