Reklamní články

Pořízení repasovaného počítače se pro EET a pokladní systémy určitě vyplatí!

Chcete vybavit vaši účtárnu spolehlivými počítači, které budou maximálně funkční a vydrží dlouhou dobu? Samozřejmě pro vás bude na prvním místě solidní pořizovací cena. U nových PC se často již v základních verzích setkáte s poměrně vysokými částkami, a tak není od věci vsadit na repasované počítače. Máte strach z toho, že staré modely toho příliš nevydrží a nebudou kompatibilní s mnohými současnými periferiemi? Pak zahoďte obavy stranou a dejte se do čtení tohoto článku.

Ušetříte přírodě i vlastní peněžence

Výroba nových počítačů především z umělých materiálů pochopitelně není příliš šetrná k životnímu prostředí. Nákupem staršího kvalitního modelu přírodě ušetříte spousty sil. Důležité pro vás bude ale hlavně to, že neprovětráte vaši peněženku. Repasované počítače startují cenově cca okolo 5000 korun včetně daně!

Získáte modely z prémiových řad

Ne, zcela jistě nepůjde o nějaké podřadné modely, ale špičková zařízení pocházející z vyšších a nejvyšších řad. Mnohé velké firmy totiž obměňují kompletně veškerou IT techniku po 3 až 5 letech, a tak fakticky takřka zánovní počítače končí svou existenci. Buď už v minimu případů za nic nestojí, nebo jsou odborníky repasovány. Jde o špičkové modely těch nejznámějších značek, jako jsou Dell, Lenovo či HP a jiné. Bez problémů dokážou stíhat a mnohdy i předčí současná levnější nová zařízení.

Dell Optiplex 7010 i3 3240 3,40Ghz 4GB RAM 240GB SSD HDD DVD W7P

Vyřešíte problém s EET

Určitě! Především počítače s dotykovými obrazovkami se vám budou pro EET a pokladní systémy náramně hodit. Jenom si pořídíte správný účetní program a můžete začít. Nakoupit repasované počítače těch nejznámějších značek není složité. Na LevnaPC.cz to zvládnete bez problémů. O společnosti Netstores s.r.o. provozující tento eshopu si ostatně můžete přečíst mnohé kladné reference i na nákupním rádci Heuréka.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close