Reklamní články

Otroctví bylo dávno zrušeno – změňte dodavatele!

Také si někdy při jednání s dodavatelem elektřiny připadáte jako nikdo? I vám se už stalo, že jste chtěli jednat lidsky a domluvit se, jenže ze strany dodavatele jste se dočkali jen naučených frází a o řešení na míru a lidském přístupu si můžete nechat jen zdát? Připadáte si úplně nicotní? Je na čase to změnit. Menší dodavatelé mají lepší přístup – čeho se dočkáte a jak přestup v pohodě zařídit?

Proč vůbec o změně dodavatele uvažovat?

Dávno jsou pryč doby, kdy světu energií vládla jedna společnost. Díky uvolnění trhu dnes můžete vybírat z několik dodavatelů, a to od velkých nadnárodních společností až po malé lokální dodavatele. Rozhodně neplatí, že čím větší firma, tím lepší a rozmanitější služby. Většinou je tomu právě naopak. Velcí dodavatelé se s malými odběrateli moc nepářou. Aby vám sestavili nabídku na míru, detailně a s ochotou řešili vaše problémy a byli vám k dispozici vždy, když potřebujete, o tom si můžete opravdu nechat jen zdát. Naopak menší dodavatel toto vše zvládne. Konečně zažijete, jaké to je cítit jako vážený zákazník a ne jen jako otrok, který musí měsíc co měsíc dřít, aby vůbec měl na platbu energií.

Co přechodem k menšímu dodavateli získáte:

  • Lepší cenu, která bude odpovídat vaší skutečné spotřebě.
  • Férovější přístup.
  • Služby koncipované tak, aby vám vyhovovaly.

Úspora na elektřině

A jak přestup zařídit?

Mezi menší dodavatele patří společnost epet, která je součástí silné skupiny EP Infrastructure. Díky tomu může konkurovat velkým hráčům na trhu a nabídnout lepší služby a nižší ceny. Na trhu působí od roku 2005 a v současné době dodává energie do více než 60 000 odběrných míst v ČR a SR. Jaké jsou její ceny a podmínky se dozvíte na https://www.epet.cz/elektrina/ a https://www.epet.cz/plyn/. Je výhodou, že při přechodu od jiného dodavatele vyřídí všechny formality za vás. Vy se budete jen těšit na to, že budete platit méně!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close