Reklamní články

Ojeté dodávky jsou výhodnější než úplně nové

Potřebujete ve své společnosti obnovit, případně rozšířit vozový park o další dodávky? V takovém případě se před vás staví jedna důležitá otázka. Investovat do zbrusu nových modelů, nebo sáhnout po ojetých užitkových vozidlech, která vyjdou o mnoho levněji? Samozřejmě prvně záleží na tom, jak velký máte rozpočet a kolik dodávek potřebujete. Pokud však hledáte způsob, jak co nejvíce ušetřit, abyste raději peníze mohli investovat jinam, potom vám prozradíme optimální řešení.

Protože užitkové vozy nejsou zrovna nejlevnější záležitostí, je nezbytné pořízení konkrétních modelů náležitě zvážit. Úplně nové vany a furgony vás vyjdou na stovky tisíc korun, přitom s ojetinou můžete ušetřit klidně i polovinu pořizovací ceny. Přitom se nemusíte bát, že by vás vozidlo nechalo někde ve štychu, neboť je obecně známo, že nový automobil výrazně ztrácí na ceně ihned poté, co si ho zakoupíte.

Dodávka - ilustrace

Užitkové vozy najdete ve specializovaném centru

Ojeté dodávky, minibusy, pickupy, ale klidně i přívěsy najdete v nabídce specializovaného centra dodávek a užitkových vozů, kterým není nikdo jiný než společnost VANS CENTRE. V jejím pestrém produktovém portfoliu najdete dokonce i nákladní vozy, valníky a speciální nástavby, a to od různých značek.

Záleží jen na vás, na jakou automobilovou značku se obrátíte. Zatímco někdo důvěřuje Renaultu, jiný nedá dopustit na Volkswagen.

Co říkáte na Ford Transit?

Pokud se řekne dodávka, mnozí si jako první představí Ford Transit, ostatně není se čemu divit. Ford Transit vskutku patří mezi nejoblíbenější a nejžádanější druhy užitkových vozů, protože se jedná o spolehlivý model s perfektními parametry.

Společnost VANS CENTRE vám pomůže i s financováním, a tak stačí složit jen akontaci a zbytek platit v měsíčních splátkách, jestli zrovna nemáte dostatečně velký rozpočet na pořízení více dodávek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close