Vzory

Odstoupení od kupní smlouvy vzor

Pokud jsme podepsaly platnou kupní smlouvu a chceme od ní teď odstoupit, tak musíme dodavately zaslat vyhotovené odstoupení od kupní smlouvy. Můžete si také stáhnout vzor ve formátu .doc.

Chci odstoupit od kupní smlouvy

Někdy se nám prostě stane, že podepšíme nějakou kupní smlouvu a po čase zjistíme, že to není pro nás vůbec výhodné a tak by jsme od smlouvy raději odstoupily. Často je to způsobené tím, že spousta lidí bez čtení podepíše kupní smlouvu a pořádně si jí pročtou až doma. Obsah se jim nelíbí a tak chtějí co nejdříve odstoupit od kupní smlouvy. Často byly také obchodníkem uvedeny v omyl. Časté to je u podomních či pouličních prodejců. Tito lidé lidi balamutí a napovídají jim cokoliv, jen aby dostaly provizi za smlouvu.

Co by měla být uvedeno v odstoupení od kupní smlouvy?

Odstoupení od kupní smlouvy musí obsahovat řádnou adresu dodavatele, který vám dodal výrobek. Dále pak následuje samotné odstoupení od kupní smlouvy, více informací najde v samotném vzoru, který je ke stažení níže. Na závěr je nutné přidat místo a datum kde bylo odstoupení od smlouvy sepsáno. Na závěr uvedťe vaši kompletní adresu a také podpis. Dále připojte také přílohy, pokud nějaké jsou.

Odstoupení od kupní smlouvy vzor ke stažení zdarma

Odstoupení od kupní smlouvy vzor si můžete stáhnout například ZDE! . Tento vzor je ve formátu .doc a je stále zdarma, nemusíte tedy nic platit a budete to mít úplně zadarmo.


Foto: Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button