Praktické

O2 tarify pro důchodce

Pokud se nacházíte již v pokročilejším věku, určitě vás budou zajímat mobilní tarify, jež jsou speciálně zvýhodněné pro tuto věkovou kategorii. V následujících řádcích se budeme soustředit především na O2 tarify pro důchodce, které jsou z hlediska poskytovaných služeb a cen doslova luxusní. Pokusíme se shrnout všechny možné slevy, které se k telefonování důchodců vztahují a najít třeba i vám to nejoptimálnější řešení, jež se může nabízet. Buďme tedy konkrétní a na veškeré záležitosti okolo tarifů pro důchodce u společnosti O2 se zaměřme podrobněji. O tom, že právě s některým z nich můžete ušetřit, nemusíte vůbec pochybovat…

Speciální slevy pro důchodce

Operátor O2 dokáže poskytnout v roce 2015 speciální slevu určenou pro lidi důchodového věku ve výši 50 korun za každou proběhnutou měsíční platbu za své služby. Uplatnit ji mohou penzisté fakticky při všech tarifech, které jsou pro ně určeny a o nichž ještě bude řeč. Nárok na zmiňovanou slevu má každá osoba, která svým věkem přesáhne hranici 60 let věku. Sleva se vztahuje i na ty, kteří momentálně dosáhli této věkové hranice. Není tedy nezbytností pobírat starobní důchod. Klidně můžete normálně pracovat a na tuto poměrně solidní slevu bez větších potíží dosáhnete. Při registraci se budete muset pouze prokázat rodným číslem, které máte uvedeno v občanském průkazu.

Kombinujte slevu s dalšími akcemi

Velkou výhodou je i fakt, že slevu můžete libovolně kombinovat s dalšími akcemi a cenovými zvýhodněními, které se vztahují ke službám operátora O2. Vynikající je i to, že v případě pořízení balíčku zahrnujícího datové služby včetně připojení k internetu získáte ještě další slevu v nominální hodnotě 100 korun z měsíčního vyúčtování. Celkově tak jako důchodce můžete získat slevu až ve výši 150 korun, což je vzhledem k celkovým měsíčním platbám velmi zajímavá sleva.

Konkrétní tarify a jejich ceny

Jestliže budete chtít pouze základní tarif, pak si vystačíte s tím, který je označovaný jako Start. Jeho měsíční finanční výše činí 329 korun. V případě, že se upíšete O2 na 2 roky, budete platit měsíčně pouze 179 korun. Volání budete mít za 3,90 koruny a cena SMS zprávy bude činit 1,50. Využít budete moci volných 60 minut hovoru do kterékoli sítě. Naším tipem je tarif Free cz, který se vyznačuje fakticky neomezenými možnostmi. Volat totiž v rámci vašeho paušálu budete moci neomezeně kamkoli. Cenově se tento tarif pohybuje také velmi zajímavě. Vyjde měsíčně na 899 Kč. V případě dvouleté smlouvy to bude 749 Kč. Součástí celého balíčku bude i internet, a to s limitem 1 GB. Surfovat tak můžete fakticky také neomezeně. Vybrat si lze pochopitelně i některé další balíčky, na které můžete uplatnit zmiňovanou slevu až ve výši 150 korun.

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close