Reklamní články

Neplaťte zbytečně moc za povinné ručení

Povinné ručení je nutnost, která obtěžuje každého motoristu. Chcete-li vlastnit motorové vozidlo, musíte mu platit povinné ručení. V dnešní době existuje na českém trhu velké množství produktů povinného ručení od nejrůznějších pojišťoven.

Zdaleka ne všechny jsou však tak výhodné, jak se o nich tvrdí. Proto se vyplatí nechat si předem spočítat sazbu povinného ručení, k tomu slouží kalkulačka povinného ručení na TopSrovnani.cz. Vždy je dobré si řádně pročíst podmínky povinného ručení, které daná pojišťovna nabízí. Často se liší třeba výší pojistného krytí či podmínkami, které upřesňují, co konkrétně je a co není pojistná událost.

Potřebovali byste nějaké přehledné povinné ručení porovnání, kde byste si mohli srovnat produkty jednotlivých pojišťoven a potom si z nich vybrat? Potom navštivte internetový portál TopSrovnani.cz, kde najdete velmi užitečný nástroj pro výpočet sazby povinného ručení pro konkrétní případ – povinné ručení kalkulačka. Tento nástroj zohledňuje hlavní kritéria jako stáří vozu, objem a výkon motoru, věk a bonusy majitele a počet pojistných událostí.

Na základě těchto a několika dalších informací vyhodnotí kalkulačka TopSrovnani.cz nabídky produktu povinného ručení jednotlivých pojišťoven na českém trhu a přehledně je zobrazí v povinné ručení porovnání. Vy si tak můžete jednoduše srovnat navzájem produkty různých společností a vybrat si tak ten, který je právě pro vás nejvýhodnější. Pokud si povinné ručení sjednáte on-line, získáte navíc další internetové slevy a bonusy, které vám na pobočce pojišťoven nenabídnou.

Neváhejte a informujte se na TopSrovnani.cz i vy, sbírejte informace o nabídkách povinného ručení na českém trhu a vyberte si následně tu, která nejméně zatíží váš rodinný rozpočet. Spočítejte si na TopSrovnani.cz aktuální sazby a ceny povinného ručení během dvou minut a rozhodněte se pro levnější variantu, ušetříte tak tisíce korun ročně.

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close