Reklamní články

Nejvýnosnější spořící účty

Spořící účty jsou jednou z možností, jak můžete bezpečně zhodnocovat svoje volné peníze. Je přece škoda nechat ležet peníze na běžném bankovním účtu.

Jak vybrat spořící účet ?

Spořící účty jsou vhodné na tvoření rezerv, spořící účet je dobrý v tom, že peníze nejsou nijak vázané a můžete tedy peníze ze spořícího účtu kdykoliv vybrat. Spořící účty jsou téměř vždy bez poplatků a zdarma. Vybíral bych vždy takových spořící účet, který nabízí dlouhodobě zajímavou úrokovou sazbu. V článku spořící účty srovnání najdete aktuální srovnání nejlepších spořících účtů na Českém trhu.

Nejlepší spořící účet

Podle mě by měl být nejlepší spořící účet určitě měl být bez poplatků a výběry by měly být také zdarma (alespoň 1x měsíčně). Velmi důležitá je také výše roční úrokové sazby, v dnešní době se roční úrok pohybuje někde okolo 2 procent ročně. Není to žádné velké zhodnocení, ale zase lepší než nic, že ?

Dlouhodobě stabilní spořící účet

Většina bank na začátku nasadí úroky, ale když mají hodně peněz, tak úroky zase sniží. Je tedy třeba vybírat takový spořící účet, který vám může nabídnout dlouhodobě výhodné podmínky a vysoký úrok. To podle mě splňuje například ING konto spořící účet, které je na trhu již mnoho let a již dlouho nabízí výhodné úročení u svého spořícího účtu.

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close