Cestování

Nejlepší zmrzlina v Liberci

Kde se prodává nejlepší zmrzlina? Jak neplatit zbytečně za falešnou? A jaký druh si dát, abyste nebyli zklamaní? Na to není snadná odpověď, protože – tisíc lidí, tisíc chutí. Přesto se zkusíme podívat, jaká je nejlepší zmrzlina v Liberci a kde ji seženete.

Kam vyrazit v Liberci na zmrzlinu?

Zmrzlinu koupíte v každém supermarketu nebo prodejně potravin. Dát si ji můžete ve formě dezertu nebo zmrzlinového poháru v cukrárně, kavárně i restauraci. Seženete ji v restauraci rychlého občerstvení nebo přes léto v pouličním stánku se zmrzlinou. Takže říci, jaká je nejlepší zmrzlina v Liberci, kde se prodává a za kolik, není snadné. A není to snad ani možné. A proto vám napíšeme několik tipů na zmrzlinu, kterou můžete ochutnat a jistě si ji zamilujete – a příště můžete na zmrzku vyrazit zase jinam a ochutnat jinou.

Jak najít nejlepší zmrzlinu v Liberci?

Zkoušet to můžete formou pokus-omyl. Budete obcházet různé stánky se zmrzlinou nebo cukrárny v Liberci a všude postupně ochutnávat zmrzlinu. Pak zjistíte, kde je nejlepší zmrzlina v Liberci. Ale to je časově náročné, drahé a také si vykoledujete leda tak angínu. Takže jednodušší cestou, jak najít nejlepší zmrzlinu v Liberci, je internet. Ideální je k tomu vyhledávač Google, kde se dají nejen přidávat, ale i pročítat recenze zákazníků. Pokud je tedy nějaký obchod přidaný na Googlu, můžete si u něj dohledat pozitivní a negativní recenze. A nejen ty textové – hodně vám napoví i samotné „hvězdičkové“ hodnocení – čím více hvězdiček prodejce má, tím je pravděpodobně lepší. Pokud tedy nějaká cukrárna nasbírala třeba už 500 pozitivních hodnocení zákazníků máte naději, že to je ta pravá.

Sociální sítě

Další možností, jak najít nejlepší zmrzlinu v Liberci, je přes sociální sítě. Dnes má řada prodejců profily na Facebooku a Instagramu, kde zveřejňují nejen aktuální nabídky, ale i fotky svých produktů. Podle fotky sice nejlepší chuť zmrzliny neposoudíte, ale i podle vzhledu zjistíte, jestli byste na ni vyrazili nebo vás už samotné vzezření odrazuje. Proto neváhejte na sociálních sítích hledat zmrzlinu v Liberci, cukrárny, kavárny, sezónní prodejce nebo cokoliv podobného.

Osobní doporučení

Třetí a možná nejspolehlivější cestou, jak najít nejlepší zmrzlinu v Liberci, je zeptat se na to svých známých. Pokud máte přátele nebo příbuzné v Liberci, jednoduše se jich zeptejte, kde se prodává nejlepší zmrzlina. Jaké místo vám doporučí? Kde byli spokojeni? Osobní doporučení je nejcennější a určitě se jím řiďte.

Nejlepší zmrzlina v Liberci

Teď se na to podívejme konkrétně – kde seženete nejlepší zmrzlinu v Liberci? Podívali jsme se na různé kavárny a cukrárny a podle hodnocení zákazníků jsme zjistili, kam můžete na lahodnou studenou pochoutku vyrazit a určitě nebudete zklamaní. Takových míst je ale v Liberci mnoho, a proto vybíráme jen několik nejlépe hodnocených na Googlu:

Zmrzlinárna Leda

Sázkou na jistotu je zmrzlinárna s vlastní výrobnou, vlastní prodejnou a sezónní tříkolkou prodávající zmrzlinu v ulicích Liberce. Na Googlu má bezmála 600 recenzí s hodnocením 4,9 (z maximálních 5 bodů).

Zmrzlinárna Liberta

Další místo, kde si můžete pochutnat na vynikající zmrzlině, je kavárna Liberta, která nabízí i různé zákusky, kávu a další produkty. Podle zákazníků má v hodnocení dokonce rovných 5 hvězdiček.

Zmrzlinový stánek Malu

Jen přes jarní až podzimní sezónu funguje zmrzlinový stánek Malu, který vás určitě nezklame. Zákazníci mu dávají v průměru 4,9 hvězdiček.

Stánek U sousedů

Další prodejní stánek se zmrzlinou má aktuálně hodnocení 4,5 z 5 a můžete si tam dát točenou zmrzlinu různých příchutí.

Cukrárna Sladká tečka Liberec

Zmrzlinu si tady můžete dát nejen jakožto sladkou tečku na konec. Výběr kopečkových zmrzlin je široký a cukrárna nasbírala už přes 600 různorodých hodnocení (v průměru má 4,5 hvězdiček).

Kafe Kytka

Za návštěvu stojí i kavárna nabízející mimo jiné zmrzlinu a další pochutiny, jejíž hodnocení na internetu je 4,6 a má přes 700 recenzí.

Cafe Bar Praha

Ačkoliv se to z názvu nemusí zdát, jde o liberecký podnik, kde si toho můžete dát spoustu – a mimo jiné i zmrzlinu. Cafe Bar Praha má bezmála 400 recenzí a v průměru 4,5 hvězdičky.


Foto: Pixabay

One Comment

  1. Věřím, že za zmínku stojí i nově otevřená Gelato della Vita, Liberec. Přijďte ochutnat:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button