Reklamní články

Nebankovní půjčka: 3 tipy na konkrétní úvěry

Sehnat nebankovní půjčku dnes vůbec není problém. Dostanete ji i bez ručitele, v případě, kdy jste zapsaní v registru dlužníků, nebo když už máte nějaký jiný úvěr. Nejspíš víte, že se dá zařídit snadno přes internet, a tak ani nepotřebujete nikam chodit. Jenže jakou půjčku z toho širokého výběru zvolit?

Díky regulacím ČNB už se nemusíte bát, že vás věřitel okrade. Každá nebankovní půjčka je poctivá, její poskytovatelé jsou prověření, nicméně do problémů se můžete přivést sami, a to tehdy, když nebudete včas splácet.

Platební morálka a zvážení, zda je pro vás půjčka online skutečně vhodná, je ovšem samostatný problém. My se teď podíváme na několik úvěrů, na které byste se mohli zaměřit, pokud potřebujete půjčku a nevíte, jakou si vybrat.

Aero půjčka

Spousta online úvěrů je jen krátkodobých a na velmi omezenou částku. Aero půjčka je ovšem jiná. Bez ověřování registrů si můžete půjčit až 300 000 korun, a to až na 72 měsíců. Peníze vám přitom přijdou klidně do 15 minut. Půjčka je navíc poskytována ve dvou variantách. Jde-li vám pouze o pár tisíc (konkrétně o 500 – 8 000 Kč), zvolíte si tuto možnost a vše bude rychlejší.

XXL Credit

Také XXL Credit je nabízena ve dvou variantách, tentokrát jde o 500 – 10 000 Kč a 10 000 – 300 000 Kč. Půjčka je přitom bezúčelová, nepotřebujete být zaměstnancem ani zastavovat nemovitost. Poskytována je i ženám na mateřské dovolené. Ze statistik vyplývá, že vyšší varianta půjčky je schválena 75 % žadatelů.

Půjčka

CreditKa

Creditka.cz je další rychlá online půjčka bez doložení příjmu, opět poskytovaná ve dvou verzích. Nižší verze je 500 – 20 000 Kč, vyšší 20 000 – 300 000 Kč. Požadavků je minimum, potřebujete být ve věku 18-65 let, mít bankovní účet, aspoň nějaký příjem a české občanství. Pro nové klienty je navíc k dispozici půjčka s 0% úrokem.

Podobných půjček na internetu najdete spoustu. Jen si vždy ověřujte, zda jde o osvědčenou společnost a jaké zkušenosti s ní mají předchozí zákazníci. Také nezapomeňte zvážit, jestli budete schopní částku v daném období splnit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close