Reklamní články

Naučte se investovat své peníze

Rozhodly jste se, že svoje peníze budete zhodnocovat i pomocí investic? Tak to vám přijde dnešní článek vhod. Dozvíte se celkově více informace o investování peněz.

Investice to nejsou pouze investice na burze

Spousta lidí si pod slovem investování představuje, že musíte investovat své peníze do akcií někde na burze. Ale investování to přece není jenom akcie. Naopak si myslím, že existuje spousta lepších investic. Díky médiím je však neustále lidem do hlavně tlačeno rovnítko investování = akcie. Pokusíme se vám tedy alespoň trošku otevřít oči.

Zkuste investice mimo finanční instituce

Mezi nejlepší investice řadím takové investice, které je možné realizovat bez pomocí různých finančních instituací. A to jak bank, tak také různých pojištoven a makléřských společností. Tyto společnosti většinou totiž myslím především na svůj zisk a profit.

Jak nejlépe investovat peníze ?

Ptáte se tedy jak nejlépe investovat peníze ? Možností je dnes hodně. Dobrou investicí je podle mě určitá nákup orné půdy v České republice. Výhodné může být také nakupování různých lestních pozemků. V dnešní době je lepší držet reálná aktivita, než mít miliony na běžném bankovním účtu. A to zejména díky inflací, která začíná být stále větší hrozbou.

Investice jsou lepší než spoření

Určitě jsou pro zhodnocení peněz výhodnější investice než spoření. V médiích je často napsáno jak strašně výhodné jsou spořící účty a termínované vklady. Ale opak je pravdou. Je to výhodné hlavně pro banky, protože lidé jim takto půjčují svoje peníze za opravdu hodně malé úroky.

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close