Reklamní články

Na opotřebované sportovní výbavě neušetříte, naopak – zaděláte si na možné problémy

Myslíte si, že vyděláte, když si koupíte okopané tenisky, které vám přece k hraní fotbálku s kamarády budou stačit? Možná spláčete nad výdělkem. Obnošená obuv vám může deformovat nohu, budou se vám tvořit otoky a stejně taková bota nevydrží tak dlouho, jako kdybyste si koupili novou. Své o nákupu veškerých bot vědí rodiče malých dětí, jimž rostou nohy rychleji než z vody. Boty z jara už na podzim tlačí a je třeba je obměnit. Stejné je to u sportovní výstroje, děti děsně rychle rostou z lyží, lyžáků, bruslí, sportovního i běžného oblečení.

Výstroj lze dědit po sourozencích, ovšem musí být kupovaná jako nová

Některé oblečení a sportovní výbava se dědí v rámci rodiny – spíše mezi sourozenci než z rodičů na děti. (Zkuste potomkovi nabídnout lyže z konce minulého tisíciletí, určitě budete v jeho očích úplně out…) Proto se vyplatí některou výstroj a výzbroj pro sportování kupovat novou. Vy jako rodič máte jistotu, že konkrétní část oděvů či výzbroje byla na starším bráchovi jednu, dvě sezony a bez obav ji může „zdědit“ mladší sourozenec. Toto pravidlo dodržuje většina rodin, která vede své potomky k profesionálnímu, ale častěji amatérskému sportu. Prvotní investice do nové, kvalitní výzbroje se bude úročit ještě několik sezon. A nemusí se jednat pouze o lyžování, snowboarding či fotbal a tenis. Každý hráč individuálního i kolektivního sportu ví, kolik toho vydrží výzbroj nová, lehce opotřebovaná a ta úplně zničená.

Malý hokejista

Všechny sporty si zaslouží investici do jakostní výzbroje

Podíváme-li se na kolektivní sporty – fotbal, rugby, košíková, volejbal, jsou součástí sportovce opravdu jen míč, kvalitní boty a sportovní výstroj. S tím si vystačí na příslušném sportovišti. Horší to mají ti, kdo provozují finančně zdánlivě náročnější sporty, kam spadá například hokej. Brankář, útočník i obránce si zaslouží konkrétní součásti výbavy. Zde jsou nejdůležitější brusle, puk, helma, hokejka. Následují nezbytné části jako chrániče a příslušné oblečení. Nákupem jakostních doplňků sportovci umožníte přirozený pohyb bez omezení a s eliminací úrazů i zranění.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close