Ostatní

Máte slovo

Máte slovo je diskuzní pořád, který je vysílán na programu ČT1 v České televizi. Pořat Máte slovo uvádí Michaela Jílková.

Máte slovo Česká televize

Máte slovo je televizní pořád České televize, kde se vždy diskutuje o nějakém aktuálním tématu. Debatu moderuje vždy Michaela Jílková. Pořád je vysílán každý čtvrtek na programu ČT1 od 20:50. Vždy se tam podle mě probírají zajímavá témata a vždy je na co se dívat.

Diskutovat budou

Do diskuze v pořádku Máte slovo je zapojeno hned několik stran. Jsou tam jak odborníci na probíranou oblast, tak zástupci lidu, tak také politici a různé úřednici. Vždy tak může vzniknout zajímavá debeta. Zároveň jsou vždy pouštěné názory posluchačů rádia Impuls.

Máte slovo: archiv ČT online na internetu

Pokud vám unikne nějaký díl pořádu Máte slovo, tak si jej můžete se zpožděním zhlédnout na internetu. Můžete tak shlédnout i staré díly pořádku Máte slovo, které vám z nějakého důvodu utekly. Komletní archiv ČT pořád Máte slovo najdete na adrese:
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10175540660-mate-slovo/video/

Diskuze k pořádu

Dolů pod článek do komentářů můžete přidávat vaše názory ohledně jednotlivých dílů pořádu Máte slovo. Jaký máte názor na aktuálně probíráné témat v pořádu Máte slovo ? Vyjádřete svůj názor v komentářích dole pod článkem.


Foto: Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přečti si také
Close
Back to top button