Banky

Kód banky 3030

Minulým článkem jsme započali seriál o kódech jednotlivých bank. Protože jich je na našem trhu jako máku, málokdo už se v nich vyzná. Dnes se proto podíváme na další z nich. Na banku, která na našem trhu slaví právě prvních 5 let. Jaká z bank se vyznačuje kódem 3030?

Air Bank

Kódem 3030 se označuje Air Bank. Na český trh vstoupila v roce 2011 a přišla s něčím novým. Rozhodla se stát se bankou, která bude sloužit klientům, nikoli klienti jí. Tímto heslem se představovala a zdá se, že jí strategie vychází. Snaží se vše podat srozumitelně, přehledně a je přístupná. V současné době má více než 500 tisíc klientů. Air Bank patří do skupiny PPF a zároveň je členem mezinárodní skupiny Home Credit Group.

Co Air Bank nabízí

Služby Air Bank se neustále rozšiřují. Od doby, kdy nabízela pouze účty (běžné a spořící, v českých i cizích měnách) a půjčky se posunula mnohem dále. Dnes si v Air Bank můžete sjednat i pojištění, a to Pojištění pravidelných výdajů při nemoci či ztrátě zaměstnání a Pojištění pro případ úmrtí a invalidity 3. stupně. Lze sem také převést hypotéku.

Protože právě v těchto dnech slaví Air Bank pětileté výročí na našem trhu, lze na jejím webu najít plány pro další pětiletku. Naznačuje, že by v příštím roce rádi přišli s možností vlastní hypotéky (nikoli pouhého refinancování), chystají možnost kontokorentu k běžným účtům. Naopak bude zrušena TOP3 Garance na spořících účtech, což tedy není zpráva pozitivní.

Síť poboček a bankomatů

I síť poboček se pomalu rozrůstá, v současné době jich má banka 34. Najdete je v každém větším městě. Velkou výhodou je také pracovní doba, otevřeno mají do večerních hodin a v sobotu, a pokud sídlí v některém z nákupních center, pak i celý víkend.

Banka sídlí v Praze na Chodově, v ulici Hráského 2231/25. Pokud byste potřebovali řešit něco po telefonu, obraťte se na zákaznickou linku +420 515 202 202 v době od 8-20 hodin, nebo pište na mail  info@airbank.cz. Kartu zablokujete snadno přes telefon +420 547 134 134. Air Bank aktivně komunikuje i přes Facebook či Twitter.

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close