Peníze

Kde uplatnit poukázky Sodexo

Poukázky od společnosti Sodexo jsou poměrně často frekventovaným artiklem. Není se čemu divit, jelikož mnohým firmám dokážou poskytnout skvělé benefity, jež pak mohou tyto společnosti nabídnout svým zaměstnancům. Určitě je třeba říct, že poukazy Sodexo jsou vydávány v několika různých variantách fakticky každý z těchto typů lze využívat za jinými účely. Podívejme se tedy na všechny poukázky a na účel jejich využití. Budete tak mít jasno v tom, jestli se třeba vaše poukázka hodí na aktivity anebo na nákup zboží, které potřebujete.

Gastro Pass

Jedním z nejznámějších poukazů vydávanými společností Sodexo je Gastro Pass. Jedná se v podstatě o stravenku. Gastro Pass je tedy primárně určen pro ty, kdo potřebují nakoupit jídlo anebo si na něj zajít do restaurace. Momentálně platí Gastro Pass v celé řadě restauračních zařízení po České republice. Pokud vám zaměstnavatel tento typ poukazu dává, pak není nic jednoduššího než si najít na internetu restaurace v okolí, které můžete navštívit a tímto způsobem zaplatit. Jinak není problém Gastro Passem platit i v supermarketech za pestrou paletu potravin. Nevztahují se pouze na cigarety a alkohol.

Smart Pass

Vzdělání hraje v životě většiny lidí velmi důležitou roli. Pokud jako zaměstnavatel chcete podporovat své zaměstnance právě v této oblasti, pak vám může být skvělým prostředníkem právě Smart Pass. Jedná se o poukázku, která je určena výhradně na jakékoli vzdělávací aktivity. Osobní rozvoj s tímto typem poukazu je mnohem jednodušší. Nejčastěji se využívá především nákupu kurzů cizího jazyka.

Flexi Pass

Jestliže chcete pro své zaměstnance univerzální poukázku, která je bude opravňovat k čerpání slev ve zdravotnictví a ve všem, co souvisí s péčí o tělo, pak se vyplatí Flexi Pass. K dispozici budete mít s tímto poukazem nárok na celkem 10 000 různých aktivit. Vybírat si pochopitelně budete moci i ze sportovišť v blízkosti vašeho bydliště.

Relax Pass

O důležitosti dostatečného množství odpočinku není třeba nijak polemizovat. Člověk, který umí nabídnout svému tělu i pohodovou relaxaci a regeneraci, nebude v každém případě působit unaveně a podá na pracovišti mnohem lepší výkony. Relax Pass umožňuje zaměstnavatelům nabídnout zaměstnancům poukázku, kterou budou moci využít na více než 5 000 místech. Rozhodně si budete moci být jisti tím, že se bude jednat o špičková pracoviště. Masáže, procedury a mnohé další regenerační aktivity vám budou pně k dispozici.

Dárkový Pass

Pokud jako zaměstnavatel nevíte, čím byste vašim zaměstnancům přilepšili a neznáte je tak dokonale, pak můžete zakoupit Dárkový Pass. Ten je bude opravňovat k využití slev u celkem 12 500 partnerů. Rozhodně jej lze využít dle vlastní libosti.

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close