Peníze

Kde berou stravenky Chèque Déjeuner

Stravenky Chèque Déjeuner patří mezi nejtradičnější stravenky, které kdy byly v rámci české republiky využívány. Není se čemu divit, jelikož se jedná o skvělý bendit, jenž udělá radost zaměstnanci a zaměstnavatel díky němu také ušetřit starosti a finanční prostředky. Pokud jste i vy v roli zaměstnance nebo zaměstnavatele, není od věci popřemýšlet o tom, zdali služeb těchto stravenek nebudete chtít využít. Rozhodně se jedná o zajímavou alternativu, která vám může pomoct v rozvoji vaší společnosti. V případě zaměstnanců je třeba říct, že čerpat mohou nejen potraviny, ale také některé další služby v rámci specializovaných stravenek. Soustřeďme se tedy na Chèque Déjeuner poněkud podrobněji.

Historicky nejstarší stravenky v ČR

Pokud hledáte nejstarší a nejtradičnější stravenky používané u nás, pak jste u Chèque Déjeuner na správné adrese. Jejich hlavní výhoda tkví především v tom, že nabízejí daňově uznatelná náklad, a to až do celkové výše 55 % hodnoty dané stravenky. Jednat se klidně může až o maximum 70 % stravného. Není také od věci podívat se na statistiky. Čísla hovoří jasně o tom, že tyto stravenky v současnosti využívá celkem 1 300 000 zaměstnanců v celé České republice. Celkem 93 % z těchto lidí je považuje za ten nejlepší bendit, který mohli získat. Co se týká placení, tak jimi platí zhruba 255 000 zaměstnanců v rámci celé České republiky.

Výhody stravenek pro podnikatele

Pokud momentálně podnikáte a zaměstnáváte lidi, můžete využít stravenek Chèque Déjeuner hned z několika důvodů. My uvedeme tři základní. Tím prvním je bezesporu maximální úspora na nákladech. Jak již bylo řečeno, stravenky jsou odečitatelné, takže není problém jejich hodnotu odečítat na daních. Vaše náklady tak budou vyšší a dostanete se pohodlně na rovnováhu s příjmy. Tím pádem se vám zoptimalizují daně, které nebudete muset platit v nijak závratných výškách. Díky těmto stravenkám také odměníte vaše zaměstnance za služby, které vám odvádějí. Stravenky mohou využít dle své libosti, což je pro vás krytí v tom případě, že by s jim nemusely služby či statky pořízené za ně líbit. V neposlední řadě dostanou zaměstnanci teplý oběd, který je zasytí a jejich pracovní výkonnost poroste.

Kde uplatnit stravenky Chèque Déjeuner

Poměrně výhodná je i možnost uplatnění stravenek Chèque Déjeuner. Platit s nimi můžete prakticky po celé české republice v nejrůznějších supermarketech. Vztahují se na potraviny mimo alkoholu a tabákových výrobků. Klidně s nimi tak můžete realizovat vaše pravidelné nákupy v nákupních střediscích a obchodech s potravinami. Uplatnit je lze i v drtivé většině restaurací a jídelen po celé české republice. Pohodlně se tak najíte za zvýhodněnou cenu.

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Přečti si také

Close
Close