Reklamní články

Jaké jsou hlavní výhody oblíbené Provident půjčky?

Provident půjčka se již několik let řadí k nejoblíbenějším nebankovním půjčkám v České republice. Pravidelně ji využívají desetitisíce lidí. Vede je k tomu hned několik věcí.

Dostupnost půjčky

Prvním a zdaleka největším důvodem, proč je půjčka Provident tak populární, je snadnost jejího získání. Je totiž schvalována i lidem, kteří jinak nemají šanci získat klasické půjčky a úvěry u bank. Společnost Provident totiž nenahlíží do registru dlužníků. Je pouze zapotřebí, aby měl žadatel dostatečný a prokazatelný příjem. Na základě něho se pak stanovuje maximální výše půjčky, která může dosáhnout až 80.000 Kč.

Peníze ihned

Další výhodou je, že půjčka Provident je poskytována opravdu rychle. V hotovostní formě, kdy ji vyřizuje příslušný obchodní zástupce z regionu žadatele, jsou peníze poskytovány obvykle do 24 hodin, většinou ještě týž den, kdy o ně klient požádá. V bezhotovostní formě pak finanční prostředky dopují na účet klienta do 14 dní, obvykle však mnohem dříve.

Transparentnost

Velkou předností, kterou se půjčka Provident může rovněž pochlubit, je transparentnost. Klient už při odesílání žádosti ví, na kolik je půjčka vyjde. Neplatí žádné skryté poplatky navíc, jak je to běžně u mnoha konkurenčních nebankovních půjček.

Možnost volby doby splatnosti a výše splátek

Za výhodu lze jistě považovat také fakt, že klient si sám může navolit dobu splatnosti a výši splátek. Splatnost je buď 45 nebo 60 týdnů. Splácí se v týdenních intervalech, což někteří klienti rovněž považují za přednost.

Přehledná smlouva

V neposlední řadě lze vyzdvihnout také přehlednou a jednoduchou smlouvu, na základě níž jsou peníze při Provident půjčce poskytovány. Nečekají na vás žádné stohy dokumentů, které byste museli „louskat“ několik desítek minut.

Provident půjčka si zakládá na vstřícném přístupu tak, aby byla dostupná co největšímu počtu lidí. Je neúčelová, což znamená, že poskytnuté peníze lze využít na cokoliv. Nikdo se vás nebude ptát, z jakého důvodu si peníze půjčujete a nač je využijete.

Štítky

One Comment

  1. Provident mě už neraz zachránil od finanční tísne, za co jsem mu vděčná. Úroky má vyšší jak v bance, ale oproti jiným nebankovním institucím jsou celkem příznivé. Taky si třeba uhlídet splátky, jinak hrozí penále.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close