Reklamní články

Jak šetřit peníze

Představíme si jednotlivé možnosti jak můžete šetřit peníze. Přece znáte přísloví že halíře dělají talíře. Pojďme na to.

Šetření a skromnost

v dnešní době většina lidí propadla bezpřehému konzumace a mají doslova závislost na nakupování. Pokud nebudme žít typickým konzumním životem, tak můžeme ušetřit opravdu hodně peněz. Stačí žít svůj život a né život někoho jiného. Konzum to je podle mě úplné prázdno a dno.

Jak darovat pozemek

Pokud chceme platit menší daň státu tak je lepší pozemek darovat někomu blízkému. V článku darovací smlouva na pozemek najdete takovou vzorovou smlouvu ve formátu .doc zcela zdarma ke stažení.

Jak ušetřit na jídle a potravinách

V hodně rodinách patří potraviny mezi největší položky ve finančním rozpočtu. Za potraviny utratíme opravdu hodně peněz. V článku jak ušetřit na jídle najdete pár tipů a rad, jak ušetřit za jídlo. Není to zase tak složité, jak to na první pohled vypadá. Základem je kupovat pouze základní potraviny a né žádné polotovary.

Zhodnocujete své peníze pomocí investic

Pokud máte více volných peněz, tak je určitě dobré je nějakým způsobem zhodnocovat. Podívejte se na nejlepší investice, třeba vás něco zaujme. Pamatujete také na to, že peníze dělají další peníze.

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close