Reklamní články

Jak provést založení společnosti během pár hodin?

V České republice v posledním roce výrazně vzrostl počet nově založených společností. Zejména začínající podnikatelé, kteří ještě nemají dostatek zkušeností, si ale mnohdy stěžují na zdlouhavý způsob zakládání. Víte ale, že můžete mít vlastní firmu, jejímž jménem budete podnikat, k dispozici už během 24 hodin?

V tuzemsku obvykle trvá založení společnosti několik týdnů. Je potřeba vyřídit veškeré administrativní úkony, které stanovují příslušné právní předpisy. Jen zápis do rejstříku a sehnání všech razítek je během na dlouhou trať. Navíc se musíte připravit na dlouhé fronty na úřadech, je na místě hodně trpělivosti.

Ready made umožňují začít s podnikáním během 1 dne

Zdaleka nejsnadnějším způsobem je koupě ready made. Jde o společnosti, které již existují, ovšem doposud nemají žádnou historii, jsou takzvaně čisté. Firmy je zakládají právě za účelem následného prodeje zájemcům o podnikání.

Největší výhodou je rychlost, s jakou jménem těchto společností můžete začít podnikat. Vzhledem k tomu, že už jsou zapsané v obchodním rejstříku, mají splacený základní kapitál a další nezbytné náležitosti, stačí je při jejich koupi pouze převést na jméno nových majitelů, kteří jejich jménem mohou začít ihned poté jednat.

Podnikání

Postup je jednoduchý

Samotný prodej ready made je velmi jednoduchý. Jako zájemci si vyberete některou společnost z nabídky spolu s doplňkovými službami, mezi něž se často řadí kupříkladu sídlo společnosti v Praze. Následně podepíšete smlouvu o převodu, díky němuž získáte právo za společnost jednat. V tomto okamžiku už můžete začít podnikat. Během několika dní se pak provedou příslušné změny v zápisu v obchodním rejstříku. Nic složité, nic drahého.

Ne náhodou jsou ready made společnosti v ČR stále populárnější a žádanější. S bohatou nabídkou předzaložených společností na prodej přichází například známá společnost  Scott & Weber. Aktuální ready made na prodej najdete přímo na jejích webových stránkách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close