Investice

Investiční portfolio bez finančních institucí

Řekneme si jak může vypadat investiční portfolio, pokud se chceme zcela obejít bez finančních institucí (banky, investiční společnosti, pojištovny atd.).

Vlastní podnikání

Hlavní část by mělo podle mě tvořit vlastní podnikání. Pokud nepodnikáte, tak můžete začít podnikat. Důležité je se nebát a postupně může začít vaše podnikání růst. V dnešní době je podle mě podnikání dobrá možnost, jak dobře investovat svoje peníze. A hlavně zhodnocení a výdělky záleží především na vašich schopnostech. Je to také vytváření reálných hodnot a né pouze spekulační investice atd.

Pronajímání nemovitostí

V dnešní době není dobré mít příliš hotovosti v bankách, protože hrozí velká inflace. Je lepší tedy koupit nemovitosti, které můžete poté pronajímat za měsíční pronájem. A bude vám to pak vynášet pravidelné měsíční příjmy. Může se jednat o byty pro fyzické osoby, garáže pro fyzické osoby, kanceláře pro podnikatele a firmy. V době krize je také dobrý nákup orné půdy, tu můžeme také pronajímat. Navíc cena orné půdy v ČR půjde nahoru.

Výroba a prodej elektřiny

Dobrou investicí je také investice do výroby elektřiny, kdy elektřinu pak budete prodávat. Mohou k tomu sloužit fotovoltaické panely. Ale také třeba větrné elektrárny, bioplynové stanice a další možnosti pro výrobu elektřiny. Opět i tady vám to bude přinášet nějaké pravidelné měsíční příjmy.

Hledání nových možností

Vždy se vyplatí hledat nové možnosti, na tom je možné vydělat nejvíce peněz. Určitě sledujte nové trendy a snažte se na tom nějakým způsobem profitovat. Protože jak něco dělá moc lidí, tak to není nikdy dobré. Snažte se naučit začít používat vlastní selský rozum. Selský rozum dnes používá opravdu málo kdo, takže ten kdo ho používá pak má docela výraznou výhodu.

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close