Počítače

Imikimi v češtině

Imikimi je revoluční webová služba, prostřednictvím níž si můžete vytvářet originální a nezaměnitelné fotografie, pohlednice a podobné obrázky. Nyní je Imikimi v češtině, respektive můžete využít řady internetových portálů, prostřednictvím nichž vám bude vysvětleno celé prostředí působivé služby.

Propracovaný webový foto editor, jehož poslání je naprosto jednoznačné.

  • Tvorba zábavných obrázků
  • Aplikování řady efektů
  • Možnost vytištění či přeposlání hotového díla

Jak funguje Imikimi v češtině?

Základem všeho je bezpochyby registrace, díky níž získáte své uživatelské jméno a heslo k účtu. Po ověření se již stáváte plnohodnotným uživatelem této originální online služby. Vybírat si můžete z bezpočtu rámečků, do nichž lze vkládat vaše soukromá fota.

Na ty jsou posléze aplikovány různé filtry a efekty, díky nimž získáte nadčasové grafické vyobrazení konkrétního fota. Imikimi v češtině vám navíc umožní ukládat si vytvořené fotografie, které následně využijete k libovolným účelům.

Co je výstupem z Imikimi?

Vytvořit si prostřednictvím této služby můžete výjimečná elektronická přání a pohlednice. Kromě nápaditých kalendářů to mohou být i reklamní obrázky, vizitky nebo dokonce prezentace zhotovené v podobě videozáznamu.

Imikimi v češtině vám toho nabídne více, než dost, včetně možnosti tisku či uložení pro vlastní potřebu. Fantazii se tak meze skutečně nekladou.

Otevřete se vlastní kreativitě

Zapomeňte na placené nebo funkčně omezené grafické softwary, s nimiž se marně pokoušíte vytvořit originální rodinné přání k vánocům. Zaměřte se na Imikimi v češtině, kde se vám dostane především hojného multimediálního efektu a bohatých možností, pokud jde o tvorbu propracovaného a zajímavého zátiší.

Webová aplikace pro tvorbu pohlednic a podobného materiálu je vám nabízena zcela bezplatně, navíc svá díla můžete sdílet s ostatními uživateli.

One Comment

  1. Dobrý den jak získám imikimi v češtině?? Děkuji Hanka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close