Reklamní články

IBC kontejnery jako ideální řešení pro tekuté výrobky

Plastové IBC kontejnery jsou ideálním řešením pro skladování a přepravu všech tekutých výrobků. Na trhu naleznete různé druhy a kvalitu těchto obalů. Dnes se podíváme na top produkty, které splňují nejvyšší možné standardy a jsou používány i pro bezpečnou přepravu potravinářských produktů. Takové IBC kontejnery naleznete v nabídce předního evropského výrobce Schoeller Allibert, který zároveň přichází s inovativním přístupem k plastovým materiálům a udržitelnému rozvoji.

100% bezpečnost při transportu i skladování

Skládací IBC kontejnery typu Combo splňují nejvyšší potřebné normy i bezpečnost. Kontejnery jsou 100% hygienické a snadno čistitelné. Zároveň jsou opakovatelně použitelné a na konci svého životného cyklu také 100% recyklovatelné. Kontejnery jsou skládací, takže zajišťují maximální úsporu při zpětné logistice, čímž snižují dopad na životní prostředí.

Obsluha kontejnerů je snadná a vyžaduje práci pouze jednoho člověka – rychlá obsluha a montáž/demontáž ventilu. Kontejnery jsou opatřeny různými možnostmi identifikace, které umožňují přesnou kontrolu nákladu. Jsou navíc ideálním řešením pro převoz a skladování například ovocných i zeleninových šťáv, limonád, marmelád, mléčných výrobků. V nabídce naleznete několik typů: Combo Life, Combo Fructus nebo Combo Excelsior, který je novinkou na trhu. Nejprodávanější IBC kontejner typu Combo Fructus se stal vítězem soutěže Obal roku 2019.

Combo Fructus

Středně velký Combo Fructus umožňuje snadnou manipulaci a logistiku. Pevná a odolná konstrukce s dvojitými stěnami nabízí ohromující parametry. Jeho dynamické zatížení je 3 200 kg, při stohování jej lze zatížit až na 8 000 kg a 1 500 kg je váha zatížení jednotky. Combo Fructus je navržen tak, aby byl plně kompatibilní se všemi automatizovanými výrobními a transportními procesy. Tento kontejner lze jednoduše složit a rozložit, ergonomické rukojeti zaručují ještě snadnější manipulaci.

Combo Fructus základní varianty:

· Combo Fructus® 1219 x 1118 x 1064 – objem 1060 l

· Combo Fructus® 1219 x 1118 x 1125 – objem 1136 l

· Combo Fructus® 1219 x 1118 x 1186 – objem 1192 l

Combo Fructus

Combo Excelsior

Výjimečný Combo Excelsior je středně velký kontejner, který lze jako jediný plastový kontejner využít při vodní dopravě. Byl navrhnut tak, aby splňoval všechny normy a požadavky, které manipulace s potravinářskými či farmaceutickými produkty vyžaduje. Combo Excelsior spolu s Combo Fructus nabízí nejlepší výkon na trhu s nosností 1 500kg, statickým zatížením 8 000 kg a dynamickou zátěží 3 200 kg. Combo Excelsior vyrábíme ve standardním rozměru 1 200 x 1000 mm s kapacitou 1 000 l.

Více informací na www.schoellerallibert.com/cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close