Banky

i Body odměny

Termín iBod je mnohým z nás vcelku neznámý. Není se čemu divit, jelikož se týká pouze klientů České spořitelny. Právě ta totiž spustila bonusový program, který nese tento název. Pokud patříte mezi klienty České spořitelny a máte u ní bankovní účet, rozhodně se vyplatí zapojit se do tohoto programu a získat nárok na některou z velmi zajímavých cen. Podívejme se tedy na veškeré podrobnosti, které se tohoto bonusového programu týkají. V první řadě si jej ale nejprve představíme. Uděláte si tak jednoznačný obrázek o tom, co vlastně iBod je a jestli se vyplatí se jím vůbec zabývat.

Obrovský věrnostní program

V současné době představuje iBod nejeden z největších věrnostních programů mezi bankovními domy. Zapojilo se do něj ostatně více než 900 000 klientů České spořitelny. Jeho pravidla a samotný princip fungování nejsou nijak složitá k pochopení. Jde prakticky o standardní systém odměn nové generace, který slibuje odměny za nákupy ve více než 1 500 místech po celé České republice. Za každých 25 korun získáte jeden iBod. Nasbírané body se vám budou postupně kumulovat v závislosti na provedených transakcích u konkrétních obchodníků. Dostat se tak můžete na velmi solidní bodové hodnocení, které pak vyměníte za zajímavé odměny. Těch je spousta a jedná se o užitečné věci, které se vám mohou hodit.

Partneři IBodu

Partneři iBodu jsou prostě a jednoduše nejrůznější firmy a obchodníci, kteří nabízejí své zboží a služby výměnu za určitý počet iBodů. Do celého programu se již zapojilo více než 50 partnerů. Určitě tedy není od věci některé nejznámější jmenovat. Třeba tak přesvědčíme některé klienty České spořitelny, aby se do programu zapojili. Začít bychom mohli známým prodejcem pohonných hmot, kterým je OMV. Právě za nákupy u této společnosti získáte iBody. Získat je můžete klidně i realizací nákupu u prodejce hraček Bambule. Nakupujete-li v síti Fann parfumerií, budete mít také jedinečnou šanci získat spousty iBodů.

Zapojení se do programu IBod

Pokud jste se rozhodli, že se do tohoto bonusového programu České spořitelny zapojíte, můžete se velmi pohodlně registrovat. Vyplníte pouze několik základních údajů a také barvu karty, kterou budete na sbírání iBodů mít. Obdržíte ji poštou se zajímavou klíčenkou a budete moci se sběrem bodů začít prakticky ihned. Platit za registraci nebudete ani korunu. Jedinou podmínkou je pochopitelně pouze fakt, že musíte být nezbytně klientem České spořitelny. Bez splnění tohoto kritéria se do programu zapojit nebudete moci. Samotné iBody vám budou na kartu skákat automaticky a jejich počet si budete moci zkontrolovat přímo na pobočce České spořitelny. Podívat se na stav iBodů lze velmi pohodlně i prostřednictvím internetového bankovnictví České spořitelny Servis 24.

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close