Reklamní články

Chcete skvělý nový job? Pomůže specializovaný portál s hodnocením!

V profesním životě není nic horšího, než když jste v zaměstnání nespokojeni. Pokud vás práce nebaví, nesmíte se trápit. Čím dříve se odhodláte ke změně, tím dříve se budete mít lépe a odrazí se to na vaší celkové pohodě. Víte, že je možné se dopředu detailně informovat o tom, jak se váš možný budoucí zaměstnavatel chová ke svým zaměstnancům?

Reference přímo od zaměstnanců

Když chcete změnit místo, měli byste se o novém zaměstnavateli dozvědět co nejvíce. Určitě ale nesmíte spoléhat jen na to, co najdete na jeho webové prezentaci. Na web si každá firma může napsat, co chce, ale to, jak se její zaměstnanci opravu mají, se dozvíte jen a jen od nich. Existuje jen jedno jediné místo, kde najdete profily firem, a to včetně popisu činnosti a hlavně s hodnocením od lidí, kteří zde již pracují nebo pracovali. Díky tomu během několika minut zjistíte, jestli je vámi vytipovaná firma skutečně tím pravým místem, kde chcete zahájit váš další pracovní život. Zapamatujte si tedy, že hodnocení zaměstnavatele najdete jedině na vimvic.cz. Součástí prezentace firem je dokonce i nabídka volných míst. Vše, co potřebujete, máte tedy na jednom místě a bude jen na vás, jak důležité informace využijete ve svůj prospěch.

Zaměstnání

Můžete se aktivně zapojit

Aktuálně je v databázi vimvic.cz přes 11 000 firem a další přibývají každý den. Najdete zde například hodnocení Škoda Auto, řetězce Lidl, Českých drah a mnoho jiných. A rozhodně to není jen o tom, že si zde budete pročítat názory ostatních. Každý se může aktivně zapojit a přidat ke svému zaměstnavateli hodnocení. Pokud se pro to rozhodnete, nechte emoce stranou. Objektivně napište, jak jste se ve firmě měli, jaký byl kolektiv apod., protože tak pomůžete dalším lidem.

Vybírejte s rozvahou

Na webu jsou aktuálně nabídky práce z mnoha různých oborů. Určitě si vyberete. Pokud vám některá z nabídek padne do oka, jednejte rychle a dobře. Jak? Je třeba se na jednání s firmou připravit. Udělejte si CV, procvičte si, co řeknete, apod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close