Reklamní články

Chcete nové auto? Zkuste operativní leasing

Potřebujete nový automobil, ale nechcete si ho kupovat? Řešením může být operativní leasing. Jde o vhodný způsob nejenom pro firmy a podnikatele, ale i ostatní lidi. Využívání operativního leasingu má několik výhod. Jaké to jsou a kde najdete nabídku vozidel? Více čtěte v tomto článku.

Jaké jsou výhody operativního leasingu?

Rozhodnout se pro operativní leasing znamená vybrat si ježdění v novém vozidle s minimálními starostmi. Při koupení svého nového automobilu totiž musíte vyřešit řadu formalit, postarat se o pojištění, zařizovat si servisy a všechno podobné. Navíc během několika prvních pár let ztratí vaše nové auto na hodnotě, a když se rozhodnete pro jeho prodej a následné pořízení nového modelu, nemusí to být finančně výhodné.

Oproti tomu u operativního leasingu se vyhnete vysoké investici, protože každý měsíc platíte pouze předem stanovenou částku. Přesněji si tak můžete naplánovat svůj rozpočet. V měsíční splátce leasingu je navíc zahrnuté i povinné ručení a u některých variant také náklady na servis či zimní pneumatiky zdarma. Podnikatele a majitele firem potěší i fakt, že částku za operativní leasing mohou využít v nákladech, čímž se sníží daňový základ. A příjemným bonusem je, že po skončení smlouvy si můžete jednoduše vybrat novější model vozidla a zařídit si nový operativní leasing opět s minimálními starostmi.

Operativní leasing

Vyberte si auto a vyzkoušejte si, jestli vám bude vyhovovat

Pokud máte rozmyšleno, jaký automobil chcete, můžete si ho vyzkoušet během testovací jízdy a až při naprosté spokojenosti vyřešit formality ohledně operativního leasingu. Profesionální servis a bohatou nabídku vozidel na operativní leasing poskytuje Auto Podbabská. Podívejte se na jejich webové stránky, kde se dozvíte více informací k samotnému operativnímu leasingu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close