Počítače

Aktuální tarify T- mobile

Společnost T- mobile se řadí mezi nejznámější mobilní operátory a rozhodně se u ní můžeme setkat se zajímavými tarify. Získat díky nim můžete poměrně pohodové volání za minimální finanční prostředky. Podobně jako i ostatní konkurenční společnosti nabízí hned několik tarifních pásem, kterých mohou klienti využívat. Pokusme se tedy udělat malý přehled těchto tarifů. Jejich charakteristiky jistě prozradí mnohé a třeba se stanou vaší inspirací k tomu, abyste k tomuto operátorovi přestoupili. Buďme tedy konkrétnější a soustřeďme se na jednotlivé tarify nabízení společností T- mobile.

S námi v sítích za minimální cenu

Jestliže netelefonujete až tak často a chcete platit minimální finanční částku za protelefonované minuty, pak je výbornou volbu tarif S námi v sítích. Jeho hlavní předností je neomezené volání v síti domovské společnosti T- mobile. Telefonovat budete moci komukoli, kdo má tohoto operátora, a to kdykoli se vám zachce. Nebudete přitom muset platit vůbec žádné finanční sumy. Stejná informace platí i o posílání krátkých textových zpráv. SMS budete mít také zcela zdarma. Měsíčně budete platit za celý balíček 349 korun. K dispozici budete mít také internet, a to o celkovém objemu 50 MB. Volání do kterýchkoli ostatních sítí vás bude stát 3,50 korun. Zajímavou volbou je i stejnojmenný tarif S námi v sítích+. Ten nabízí úplně stejné podmínky s bonusem 120 minut zdarma a 200 MB dat pro internetové připojení. Platit již ale měsíčně budete 549 korun.

S námi síť nesíť pro neomezené volání

Jestliže používáte mobilní telefon mnohem častěji, pak budete stoprocentně uvažovat o tarifu, který bude pojímat více volných minut a také nabídne mnohem větší prostor pro datové připojení. Výbornou volbou je tarif nazvaný S námi síť nesíť. Volání v jeho rámci je zcela zdarma. Platit přitom budete paušálně celkem 749 korun měsíčně. Z hlediska připojení k internetu budete mít k dispozici 1 500 MB prosurfovaých dat.

S námi bez hranic pro neomezené volání a dostatek dat

Řadíte-li se mezi lidi, kteří telefonují fakticky neustále a potřebují i kvalitní a opravdu štědré datové připojení, pak je pro vás jako stvořený tarif S námi bez hranic. Ten nabízí neomezené volání do všech sítí. Platit za tento tarif měsíčně budete pouhých 999 korun. V rámci této ceny se nebudete muset vůbec ohlížet na to, komu voláte a také na to, jak dlouho vlastně budete telefonovat. Výborné jsou ale i podmínky datového připojení, které dovoluje až 3 000 MB. I při prohledávání internetu tak nebudete muset řešit, jestli se budete muset odpojit, anebo nikoliv. Tato porce dat bude i pro vás opravdu dostatečná a budete moci internet využívat dle vlastních potřeb. Nebudete tak nijak výrazně omezeni, a to i při častém využívání služeb.

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Přečti si také

Close
Close