Reklamní články

3 možnosti, jak rychle získat peníze

Když chybí peníze na potraviny nebo zaplacení záloh za energie, v případě, že si chcete půjčit na dovolenou, nebo i tehdy, když podnikáte a musíte dodavateli zaplatit fakturu, pomůže půjčka. Vyberte si ze 3 variant tu nejlepší.

Produkty od banky nejsou pro každého

Určitě vás jako první napadne jít do banky. Jenže pozor, právě zde můžete tvrdě narazit. V bance každého důkladně prověřují a půjčí zpravidla jen těm, u koho zjistí vysokou bonitu (schopnost splácet). Pokud máte i jiné půjčky či je vaše jméno v registru dlužníků, neztrácejte chozením do banky čas. Jestliže naopak máte vše v pořádku, neukvapujte se. Je důležité si udělat srovnání půjček. Sledujte nejen úrokovou sazbu, ale také poplatky. Banky nabízí ještě kreditní karty a kontokorent. Jenže úroková sazba na nich je tak vysoká, že se vlastně vůbec nevyplatí.

Peníze

Zastavení auta jako výhodná cesta k penězům

Máte vlastní nebo firemní automobil, motocykl, užitkový vůz nebo karavan? Snadno ho využijete k získání větší sumy peněz. Autozastavárna Praha, Brno i Ostrava vám půjčí až 80 % hodnoty zastaveného vozu do hodiny, a to bez prověřování. Vše funguje úplně jednoduše: autozastavárna zastaví váš vůz a vyplatí vám peníze. Vy můžete automobil i nadále používat. Půjčka má splatnost 4 měsíce, je možné i předčasné splacení. Vše je naprosto diskrétní. Zastavení auta je výhodné řešení, když potřebujete větší obnos a máte jistotu, že peníze do několika měsíců seženete.

Nebankovní půjčky mají své klady

Říká se o nich, že člověka ženou do pekla. Jenže není to pravda. Problémy má jen ten, kdo si nedokáže dopředu spočítat, zda bude v jeho silách peníze včas vrátit. Nebankovní půjčky jsou tu od toho, aby pomohly vyřešit náhlou finanční tíseň. Specifické jsou v tom ohledu, že mají kratší dobu splatnosti, počítejte s tím a nikdy si nepůjčujte, pokud nemáte 100% jistotu, že pro vás nebude likvidační peníze vrátit. Některé společnosti nabízí i půjčku zcela zdarma, využijte toho!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close