Vzory smluv ke stažení zdarma

Splátkový kalendář vzor

Dozvíte se k čemu slouží splátkový vzor, napíšeme co by měla takový splátkový kalendář obsahovat. A můžete si také stáhnout vzorový splátkový kalendář ve formátu .doc.

K čemu slouží splátkový kalendář ?

Splátkový kalendář slouží k tomu, aby dlužník věděl kdy má přesně splácet. Splátkový kalendář slouží k tomu, aby měl dlužník přehled o jednotlivých splátkách. Splátkový kalendář je takový jízdní řád splácení půjčky nebo určitého závazku. Pokud tedy někomu půjčujete peníze, tak by jste vždy měly sepsat i příslušný splátkový kalendář.

Co by měl obsahovat ?

Splátkový kalendář musí určitě obsahovat příslušné informace jak o věřiteli, tak o dlužníkovi. Jméno, příjmení, kompletní adresa, rodné číslo. V samotném předmětu se pak uvede samotný splátkový kalendář. Tedy vždy datum konkrétní splátky a výše splátky. Uvede se také na jaký bankovní účet se budou hradit tyto splátky půjčky. Uvede se datum a místo podpisu a obě strany splátkový kalendář potvrdí svým podpisem.

Splátkový kalendář vzor ke stažení zdarma

Splátkový kalendář vzor si můžete zcela zdarma stáhnout například zde!. Splátkový kalendář je ve formátu .doc, můžete tak doplnit příslušné údaje a informace o jednotlivých splátkách. Pak už stačí pouze to vytisknout a obě strany to pak podepíší.

Štítky

One Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Přečti si také

Close
Close