Vzory smluv ke stažení zdarma

Reklamační dopis vzor: reklamace zboží

Někdy se nám prostě stane, že si něco koupíme a zboží pak nefunguje tak jak má. V tom případě je nutné zboží co nejdříve reklamovat. K tomu nám poslouží reklamační dopis. Můžete si také stáhnout jeho vzor.

Reklamační dopis

Reklamační dopis má vždy trošku jinou podobu, ale na základní kostru takového reklamačního dopisu se můžete podívat v samotném vzoru. Vždy je třeba nutné přesně uvést jaké zboží reklamujeme a z jakého důvodu je reklamujeme. Musíme uvést vady na zboží, kteřé jsme objevily. Je nutné mít záruční list nebo alespoň doklad o koupi. Případnou další možností ještě je, že jsme si to opravdu koupily.

Reklamace zboží: co tam uvést ?

Musíme znát přesnou adresu prodejce, aby jsme mohly na tuto adresu poté odeslat reklamační dopis. Uvedeme kdy a kde byl tento dopis sepsán. A dále již pokračujeme samotným reklamačním dopisem. Na závěr uvedeme naše jméno, datum narození a celou naši adresu. Je nutné také připojit náš vlastoruční podpis.

Reklamační dopis vzor ke stažení zdarma

Reklamační dopis vzor ke stažení zdarma je k dispozici například zde!. Samotnou reklamaci pak jde jednodušše upravit, to už pak vůbec není žádný problém.

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close