Nakupování

Real Heidenau

Real Heidenau představuje jeden z více jak 280 obchodů v Německu spadajících pod značku „real“, která je obchodní divizí společnosti METRO AG. Hypermarkety real zákazníkům nabízejí prodejní plochy 5 000 až 15 000 metrů čtverečních. Zákazníci mohou vybírat z nepřeberného množství potravin a dalších produktů, a to nejen v již zmíněných prodejnách, ale také na internetu díky online shopu. V některých regionech je také možné využít službu s doručením nákupu na Vámi zvolenou adresu.

Mimo potraviny v obchodech real zakoupíte elektroniku, oblečení, sportovní vybavení, hračky či jiné produkty pro děti, potřeby pro domácnost či krmivo pro domácí zvířata aj. Nabídka je opravdu široká. Na stránkách obchodu je uváděno, že zákazníci mohou vybírat z až 80 000 různých položek.

Informace a služby pro zákazníky

Pokud Vás zajímají informace k nějakým produktům, pak se přímo v obchodě můžete s otázkami obrátit na pracovníky servisního centra. Případně můžete využít bezplatnou informační linku. Ta je dostupná od pondělí do soboty, vždy mezi osmou hodinou ranní a osmou hodinou večerní. Pokud byste se v uvedeném čase nedovolali, pak můžete zanechat vzkaz.

Zákazníci obchodního řetězce mohou mimo informační služby využívat také různé programy zvýhodněných nabídek. Příkladem je služba PAYBACK. Pokud si zákazník založí svůj profil, otevře své konto, pak může prostřednictvím mobilní aplikace sbírat tzv. eKupóny. Ty lze pak využívat při dalších nákupech. Mobilní aplikace dále umožňuje ukládání online účtenek. Výhodou je, že pro případ záruky máte vše uložené na jednom místě.

Nabídka pro české zákazníky

Řetězec real českým zákazníkům nabízí možnost využívání exkluzivních slev. Abyste tyto slevy získali, musíte se na webových stránkách obchodu přihlásit k odběru informačního zpravodaje.

Je potřeba vybrat obchod, který budete navštěvovat, nebo už navštěvujete. Na výběr jsou Drážďany, Heidenau a Zwiesel. Dále pak už jen uvedete své jméno, příjmení, e-mailovou adresu a datum narození a dáte odeslat.

Každý týden byste měli v elektronické poště obdržet zprávu s představením novinek a týdenní prospekt. Mimoto Vám budou zaslány také slevové kupóny.

Obchodní dům real Heidenau

Real Heidenau najdete na adrese Hauptstraße 3, 01809 Heidenau. Otevírací doba je v pracovní dny od sedmi hodin ráno do deseti hodin večer. Tatáž otevírací doba platí také pro sobotu. V neděli je obchod zavřený. Otevírací dobu můžete snadno ověřit na webových stránkách obchodu:

https://www.real.de/markt/

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Přečti si také

Close
Close